W biżuterii projektowanej przez Agnieszkę Rosę uwielbiają pokazywać się polskie stylistki, blogerki i gwiazdy. Do warszawskiego oraz poznańskiego butiku regularnie zaglądają między innymi Katarzyna Zawadzka, Agnieszka Więdłocha, Julia Borawska czy Kasia Szymków. Ozdoby sygnowane nazwą Rosa Chains cenią za najwyższą jakość oraz prosty, jednak daleki od banału design. Grono miłośniczek rodzinnego biznesu jubilerskiego zasiliła ostatnio – w kontraście do minimalistycznej estetyki marki – jedna z najbardziej kolorowych postaci światowej blogosfery. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Blanca Miró Scrimieri (@blancamiro) Sie 23, 2020 o 12:17 PDT

Blanca Miró Scrimieri, bo o niej mowa, to prawdziwa girl boss. Jest współzałożycielką oraz dyrektorką kreatywną marek La Veste i Vasquiat, ma na swoim koncie liczne współprace – nie tylko w roli influencerki, ale także jako projektantka – ze słynnymi brandami odzieżowymi, wśród których Edited, a na Instagramie, gdzie aktywnie prowadzi swój profil lat, obserwuje ją ponad 422 tys osób. Kilka tygodni temu podzieliła się z fanami zdjęciem z wakacji, na którym pozuje w bikini od Solid & Striped, naszyjniku z oferty Elhanati oraz złotym pierścionkiem zaprojektowanym właśnie przez Agnieszkę Rosę. Jasmin Signet pojawił się także na jednym z najnowszych zdjęć Blanki. 

Blanca Miró Scrimieri w sygnecie Jasmin od Rosa Chains

Pierścionek ten wykonany jest z żółtego złota (próba 585) i ozdobiony owalnym oczkiem z białego topazu. Pochodzi z wiosennej kolekcji Rosa Chains inspirowanej rzeźbiarską formą Constantina Brâncușiego. „Aby z projektowanych form wydobyć jak najwięcej światła, w kolekcji użyto jedynie kamieni szlachetnych w neutralnych barwach, oraz młotkowanych czy gładkich jak tafla wody powierzchni.” - czytamy w oświadczeniu prasowym marki. Nieregularna faktura sygnetu Jasmin to kolejny argument za tym, aby dopisać go do swojej biżuteryjnej listy życzeń. Dzięki niej pierścionek za każdym razem wygląda inaczej! Noście go solo albo w komplecie z kilkoma innymi pierścionkami w (niekoniecznie) podobnym stylu. 

Po więcej ozdób od polskiej marki, w której zakochała się słynna hiszpanka zajrzyjcie do sklepu ELLE: 

Czytaj też: Biżuteria od polskich marek, o której marzą stylistki i redaktorki mody. Wybieramy nasz TOP 5