Jennifer Lawrence nie lubi ujawniać informacji ze swojego życia prywatnego, ale w mediach pojawiły się pierwsze informacje na temat zbliżającego się ślubu Lawrence. Niecałe pół roku temu odbyło się przyjęcie zaręczynowe, na którym Lawrence zachwyciła wszystkich w sukience od L. Wells. A jak będzie wyglądał najważniejszy dzień w życiu gwiazdy takich filmów, jak "Igrzyska śmierci", "Poradnik pozytywnego myślenia", "mother!", czy "Czerwona jaskółka"?

Ślub Jennifer Lawrence i Cooke'a Muroneya. Znamy szczegóły ceremonii

Rex Features/East News

Jak podaje TMZ Jennifer Lawrence i Cooke Maroney wezmą ślub w ten weekend. Ceremonię zaplanowano na sobotę w posiadłości mieszczącej się na Rhode Island. Zaproszono jedynie 150 gości, a w menu pojawią się zaskakujące dania, m.in. pieczona w drewnie ryba z ziołami i masłem cytrynowym, noga wołowa z sosem pasterskim, a także... domowe s'mores! Słynny przysmak amerykańskich skautów. Piecze się go na ognisku i składa się z zapieczonej na ogniu pianki marshmallow, kostki czekolady, a także dwóch kawałków krakersów typu graham (jako zewnętrzna warstwa). To "danie" jest tak popularne w Ameryce Północnej, że 10 sierpnia w USA świętuje się nawet Narodowy Dzień S’mores.

Jennifer Lawrence i Cooke Muroney: historia związku

Niewiele wiadomo o tym, ale wszystko zaczęło się wiosną 2018 roku. Poznała ich ze sobą wspólna przyjaciółka, a mianowicie Laura Simpson. Ich relacja wyszła na jaw, gdy na początku tego roku Amerykanka została przyłapana przez paparazzi z pierścionkiem zaręczynowym na palcu. Plotkę szybko potwierdził jej rzecznik prasowy. Kilka tygodni później Jennifer oficjalnie pochwaliła się pierścionkiem od Alison Lou (to 4 lub 5-karatowy brylant!) na pokazie Dior. 33-letni Cooke Maroney jest dyrektorem nowojorskiej galerii sztuki Gladstone. Będzie to pierwsze małżeństwo dla Jennifer Lawrence.