Pippa Middleton w ciąży. Publicystka ponownie zostanie mamą

O Pippie Middleton świat usłyszał szerzej na ślubie jej starszej siostry. Kiedy Kate Middleton wychodziła za księcia Williama, to właśnie Pippa była jej starszą druhną i zwróciła na siebie oczy wszystkich paparazzi. Już rok później, w kwietniu 2012 roku, tygodnik "Time" uwzględnił ją - obok Kate - na liście 100 najbardziej wpływowych osób świata, a później opowiedziano o niej w serialu komediowym "The Windsors" (publicystkę i celebrytkę zagrała w nim Morgana Robinson).

Świat, szczególnie ten brytyjski, śledzi każdy krok Philippy Charlotte Middleton, ale jej życie prywatne jest dość spokojne, więc siostra księżnej Cambridge rzadko znajduje się na pierwszych stronach gazet. W 2016 roku ona i jej partner James Matthews, menedżer funduszy hedgingowych i spadkobierca kierownictwa Glen Affric, zaręczyli się i rok później stanęli na ślubnym kobiercu. W 2018 roku urodziło się ich pierwsze dziecko - syn Arthur, a dwa lata po nim córka Grace. 

Kate Middleton oddaje hołd księżnej Dianie podczas platynowego jubileuszu królowej Elżbiety II>>

Teraz internet obiegły wieści, że Pippa Middleton i James Matthews powiększają swoją rodzinę. W weekend na wydarzeniu Queen Elizabeth II Platinum Jubilee 2022 zauważono celebrytkę z widocznym zaokrąglonym brzuszkiem. Zagraniczne serwisy plotkarskie podają, że znajomi określają Pippę jako "urodzoną naturalną matką" i wyjawiają, że jest teraz "bardzo szczęśliwa"

Pippa Middleton na jubileuszu królowej Elżbiety / GettyImages

Póki co jednak ani brytyjska gwiazda, ani jej rzecznik nie odnieśli się do doniesień o trzeciej ciąży. Na komentarz trzeba będzie jeszcze chwilę poczekać.

Kate Middleton w butach, które pokochamy tej wiosny. Jeszcze zdążysz je kupić>>