Johnny Depp na MTV Video Music Awards 

Johnny Depp pojawił się na gali rozdania nagród MTV w bardzo lakoniczny sposób. Nie było go na wydarzeniu osobiście, zamiast tego jego twarz przemówiła do widowni z ekranu umieszczonego w hełmie człowieka z księżyca, maskotki programu, unoszącego się nad widownią. Aktor został uwzględniony w programie prawdopodobnie ze względu na fakt, że sam jest laureatem pięciu nagród MTV. 

Johnny Depp zaskoczył wszystkich swoim wystąpieniem na gali MTV Video Music Awards

Johnny Depp vs Amber Heard

Wszyscy fani gwiazdorskiej pary w ostatnich miesiącach mogli śledzić głośny proces dotyczący zniesławienia aktora. Ten pozwał swoją eksmałżonkę za podawanie nieprawdziwych informacji, które miały negatywny wpływ na rozwój jego kariery. Johnny Depp w związku z tymi oskarżeniami doświadczył tak zwanej "cancel culture", innymi słowy został wyłączony z dyskursu publicznego i świata show biznesu. 

Siostra Amber Heard o występie Deppa

WHITNEY HEARD/INSTAGRAM

Obecność Johnnego Deppa podczas gali MTV, była pierwszym od czasu procesu występem aktora w telewizji. Jak się okazało po gali, nie każdy był zadowolony z takiego gościa. Po wydarzeniu Whitney Heard, siostra Amber napisała na swoim Instagramie: 

„@MTV jesteście obrzydliwi i wyraźnie zdesperowani! Naprawdę mam nadzieję, że żadna z osób, które wykonały ten telefon, nie ma córek…”