Występ Bradleya Coopera i Lady Gagi na rozdaniu Oscarów był jednym z najważniejszych momentów podczas tegorocznej gali. Duet wykonał "Shallow" na żywo, a ich show było bardzo intymne i romantyczne, co jeszcze bardziej podsyciło plotki o romansie. Przez cały występ Bradley i Gaga patrzyli sobie w oczy. Co ciekawe, o tym minikoncercie debatowali wszyscy i to na wiele tygodni przed Oscarami. Amerykańskie media podawały, że Bradley Cooper odczuwał wielką tremę i przerażenie na myśl, że ma wykonać na żywo piosenkę przez milionem widzów przed telewizorami. To dosyć zrozumiałe jeśli weźmiemy pod uwagę fakt, że Cooper nie jest profesjonalnym wokalistą. Mimo zdenerwowania poszło mu naprawdę dobrze. Sukces "Shallow" wykorzystał kanał YT o nazwie Bad Lip Reading.

"Shallow" po polsku? Niektórzy uważają, że cover jest lepszy niż oryginał w wykonaniu Lady Gagi i Bradleya Coopera >> 

"Shallow" jako parodia? Posłuchaj i zobacz wideo w wersji Bad Lip Reading

Nie usłyszymy oryginalnej wersji "Shallow", tylko... "Chocolate Lagoon"! Nawet jeśli macie już trochę dość słuchania tej piosenki, to warto zobaczyć klip, który ma już ponad 1 milion wyświetleń. To kolejny cover tego hitu, w przeciągu ostatnich miesięcy, powstało ich kilka, m.in. w wersji polskiej, ale Bad Lip Reading jako jedyny zmienił tekst.

Od miesięcy internauci omawiają relację tej pary. Powód? Chemia na ekranie. Lady Gaga i Bradley Cooper wcielają się w parę kochanków, a ich film elektryzuje widzów na całym świecie. Fani filmu chcieliby, żeby ekranowy związek stał się prawdą. Gdy okazało się, że Lady Gaga zerwała ze swoim narzeczonym, pojawiły się głosy, że to pewnie przez Bradleya Coopera. Na dodatek, wokalistka chętnie opowiadała w wywiadach o pracy z Bradleyem i o tym jak dał jej szansę (pamiętacie słynne: "na 100 osób 99 w ciebie nie uwierzy. Ale nie wolno przegapić tej jednej skłonnej dać ci szansę. Bradley był tą osobą"?). W końcu Lady Gaga zdementowała te doniesienia w programie "Jimmy Kimmel Live!". Piosenkarka została zapytana o mediany szum wokół ich osób. Gaga przewróciła oczami i stanowczo zaprzeczyła tym rewelacjom. Na dodatek, amerykańskie tabloidy ujawniły, że gwiazda spotyka się z Jeremy'm Rennerem.