Shakira i Gerard Piqué: związek, miłość, rozstanie

Piłkarz i piosenkarka poznali się na planie teledysku do "Waka Waka (This Time for Africa)" w 2010 roku, kiedy utwór został hymnem Mistrzostw Świata w Piłce Nożnej w RPA. Już 3 lata później powiększyła się ich rodzina: w 2013 roku urodził się ich pierwszy syn, Milan, a w 2015 roku Sasha. Shakira i Gerard Piqué nigdy nie wzięli ślubu, ale uchodzili za świetnie dopasowaną parę i rzadko wypowiadali się medialne na temat łączącej ich relacji. 

A$AP Rocky i Rihanna zostali rodzicami. Jak raper chce wychować swojego syna? Amerykanin ujawnia szczegóły>>

Teraz po ponad dekadzie razem Kolumbijka i Hiszpan ogłosili rozstanie. Na początku czerwca zagraniczne media zaczęły donosić, że w ich związku nie jest dobrze: spięcia i kłótnie miały pojawiać się już wcześniej, co więcej, wokalistka miała przyłapać sportowca na... zdradzie. To właśnie niewierność Gerarda Piqué rzekomo była odpowiedzialna za rozpad ich związku, a według hiszpańskich gazet Shakira osobiście przyłapała partnera na zdradzie. Serwisy typują różne teorie na temat kochanki Gerarda, jedną z nich mogła być matka jednego z młodych zawodników Blaugrany.

W weekend artystka odniosła się do mnożących się w sieci artykułów i potwierdziła, że ona i ojciec jej dzieci nie są już razem. W specjalnym komunikacie napisała: "Z przykrością potwierdzamy, że się rozstajemy. W trosce o dobro naszych dzieci, które są dla nas najwyższym priorytetem, prosimy o poszanowanie ich prywatności. Dziękujemy za zrozumienie"Gerard Piqué wciąż milczy.

Z informacji medialnych wynika, że piłkarz wyprowadził się już z domu i od kilku tygodni mieszka sam, a gwiazda pop bardzo źle znosi to rozstanie

Jennifer Aniston żartuje na temat terapii i rozwodu z Bradem Pittem. Co aktorka powiedziała w pożegnalnym odcinku programu Ellen DeGeneres?>>