25-lecie "Seksu w wielkim mieście"

Wydarzenie ma potrwać cztery dni i zaplanowane jest na czerwiec. To będzie prawdziwa uczta dla fanów serialu. Jedną z głównych atrakcji jest scenografia odtwarzająca kultowy apartament Carrie. Organizatorzy podkreślają, że będzie również możliwość zobaczenia garderoby głównej bohaterki. Przewidziano bar, w którym zwiedzający będą mogli poczuć się jak bohaterki serialu sącząc ich ulubionego drinka, czyli oczywiście Cosmopolitan. Jak można było przewidywać bilety wyprzedały się mgnieniu oka. Dla tych, którzy nie zdążyli zdobyć biletów lub nie będą w tym czasie w Nowym Jorku zaplanowano atrakcje dostępne online oraz pop-upy w różnych częściach świata, w tym w Londynie.

2. sezon "And Just Like That" 

Wystawa prawdopodobnie nieprzypadkowo zbiega się w czasie z premierą drugiego sezonu „And Just Like That”. Serial jest kontynuacją „Seksu w wielkim mieście”. Możemy w nim zobaczyć życie bohaterek 20 lat później. W produkcji rozwinięty jest wątek trzech bohaterek Carrie, Mirandy i Charlotte, niestety Samantha zniknęła z fabuły. Jessica Parker i Cattrall nie wspominają najlepiej współpracy, dlatego też aktorka odmówiła udziału w tym projekcie.

Ku zaskoczeniu pierwszy sezon „And Just Like That” nie spotkał się z ciepłym przyjęciem przez widzów. Twórcom zarzucano brak autentyczności i zbyt dużą poprawność polityczną. Negatywne opinie nie wpłynęły jednak znacząco na oglądalność serialu. Rzesze oddanych fanów bez względu na poziom niezręczności, nie zrezygnowali z poznania dalszych losów swoich ulubionych bohaterek. Sezon drugi zobaczymy na platformie HBO już 22 czerwca.

Zobacz więcej: