Gdy pod koniec ubiegłego roku, żegnaliśmy "Przyjaciół" na Netflix wiedzieliśmy, że wszystkie sezony trafią do nowej platformy HBO Max, która nie jest jeszcze dostępna dla polskich widzów. Fani legendarnego serialu byli załamani. HBO postanowiło zrobić im niespodziankę - właśnie pojawiła się oficjalna informacja, że "Przyjaciele" trafią już niedługo na HBO GO. 

Serial "Przyjaciele" znów będzie dostępny dla polskich widzów! Wszystkie odcinki pojawią się na HBO GO. Od kiedy?

"Przyjaciele" znikną z Netflix, a od stycznia 2021 roku serial będzie dostępny tylko i wyłącznie na HBO Max. Nowa platforma od wielu miesięcy pracuje nad premierowym odcinkiem 'Przyjaciół' ze sławną obsadą" - mogliśmy przeczytać w grudniu ubiegłego roku. Wówczas na otarcie łez została nam emisja "Friendsów" na Comedy Central... Co wiemy teraz? 

"Wielokrotnie nagradzany i uwielbiany przez fanów serial 'Przyjaciele' zostanie dodany do biblioteki serwisu HBO GO. Wszystkie sezony tego kultowego serialu komediowego będą dostępne od 15 kwietnia."

Wspaniała wiadomość! Już za kilka tygodni będziemy mogli kolejny raz obejrzeć ulubione odcinki albo zobaczyć wszystkie sezony raz jeszcze. 

"Przyjaciele" to sitcom opowiadający o perypetiach szóstki przyjaciół z Nowego Jorku. Pierwszy odcinek został wyemitowany w amerykańskiej stacji NBC 22 września 1994 roku, a w rolach głównych zagrali: Jennifer Aniston, Courteney Cox, Lisa Kudrow, David Schwimmer, Matt LeBlanc i Matthew Perry. Łącznie powstało dziesięć sezonów "Przyjaciół"(produkcję zakończono w 2004 roku), a sam serial został doceniony nie tylko przez widzów, ale i przez krytyków. "Friends" zdobyli prawie 70 nagród. 236 odcinków "Przyjaciół" nakręcono w studio Warner Bros. Television w Burbank w Kalifornii.