Sennik: robić zakupy

Znaczenie snów nie zawsze jest oczywiste, niekiedy bywa bardzo zaskakujące. Zdarzają się sny niezwykle trudne do zinterpretowania. W przypadku, kiedy przyśni się nam sen o zakupach, możemy odetchnąć z ulgą – zakupowe marzenia senne rzadko zwiastują jakiekolwiek nieprzyjemności. Zazwyczaj są one odbiciem przeżywanej przez nas ekscytacji lub szczęścia w życiu prywatnym. W pewnych sytuacjach zdarza się jednak, że powinniśmy odczytywać je jako sygnał alarmowy.

Sennik: zakupy spożywcze

Zakupy w markecie mogą być sygnałem, że zanadto dajemy się przytłoczyć codziennym obowiązkom i ogarniającej nas rutynie. Kupowanie jedzenia we śnie jest często powtarzającym się motywem sennym - zwłaszcza u osób, które są przeciążone obowiązkami. W ten sposób nasze ciało usiłuje nam powiedzieć, że powinniśmy zwolnić i pozwolić sobie na odpoczynek. Może więc warto w niektórych przypadkach potraktować sen o zakupach spożywczych jako sygnał ostrzegawczy? Sen o jedzeniu produktów natychmiast po ich zakupieniu może z kolei oznaczać, że prawdopodobnie powinniśmy popracować nad naszą cierpliwością. Jeśli we śnie kupujemy mleko, możemy spodziewać się zmian w kręgu znajomych i przyjaciół. Kupowanie mięsa zapowiada natomiast nieoczekiwany przypływ gotówki. Uwaga - dobrym znakiem jest sen o czekoladzie, zwiastuje on dobrą passę w sferze uczuciowej.

Sennik: zakupy ubrań

Zakupy w galerii często oznaczają, że czujemy spełnienie i przechodzimy właśnie bardzo dobry okres w życiu - oby więc trwał jak najdłużej! Należy jednak zwrócić uwagę na te sny o zakupach, w których kupujemy czarną sukienkę. Jeśli jesteś studentką lub uczennicą, taki sen może oznaczać nadchodzący trudny egzamin. Przygotuj się wystarczająco wcześnie, aby wyśniona czarna sukienka mogła się okazać „małą czarną”, którą założysz na wieczorne świętowanie z przyjaciółmi po zdanym teście. Kupowanie czarnej sukni we śnie w przypadku kobiet, które czasy zdawania egzaminów studenckich mają już dawno za sobą, może zapowiadać zamiany na lepsze w życiu zawodowym.

Ciekawym i często powtarzającym się motywem sennym jest droga powrotna z zakupów. Sen o tramwaju na pozór nie ma wiele wspólnego z zakupami. Jeśli we śnie wracamy tramwajem z centrum handlowego obładowane torbami i wysiadamy z pojazdu, nie pamiętając o zabraniu naszych zakupów, nie ma powodów do niepokoju. Nie zwiastuje to żadnych nieprzyjemnych sytuacji w realnym życiu, wręcz przeciwnie. Taki sen może znaczyć, że już wkrótce ktoś nieoczekiwanie przyjdzie nam z pomocą w trudnej dla nas sytuacji.

Sennik: zakupy butów

Przymierzanie butów podczas zakupów w galerii może oznaczać nadchodzące rozterki w sferze miłosnej. Zakup butów na szpilkach często zwiastuje wesele. To, czy to ty założysz biały welon, czy będziesz bawić się na cudzej imprezie, w dużym stopniu zależy od twoich odważnych decyzji. Czasem warto dać szansę miłości, do czego powinien nas z kolei przekonać sen o kupowaniu czerwonych lub różowych pantofli – oznacza on bowiem, że w najbliższym czasie na horyzoncie pojawi się ktoś godny zaufania.

Sennik: zakupy z ukochanym

Sen o zakupach z ukochanym można traktować jako podświadome odzwierciedlenie stanu naszych relacji. Kiedy już otworzymy swoje serce dla wybranka i to właśnie o zakupach z nim śnimy, powinniśmy zwrócić uwagę na szczegóły sytuacji. Jeśli w naszym sennym marzeniu partner jest zniecierpliwiony i dochodzi do kłótni, to znak, że w naszym związku przechodzimy kryzys lub podświadomie czujemy jego nadejście. Być może warto wtedy przeanalizować słabe strony tej relacji podczas szczerej rozmowy z partnerem.

Sennik: zakup mieszkania

Znaczenie snów, w których dokonujemy zakupu mieszkania, często jest faktycznym odzwierciedleniem tego momentu w naszym życiu. Najpewniej bardzo pragniemy wyprowadzić się z wynajmowanej kawalerki lub po prostu zamienić mieszkanie na większe. Zdarza się, że sen o kupowaniu własnych czterech ścian jest projekcją naszych marzeń i potrzeb. Jeśli kupując mieszkanie we śnie targujemy się, może to zapowiadać dobry moment na podjęcie decyzji o przeprowadzce. Kiedy śnimy o tym, że mieszkanie, które kupiliśmy, okazuje się ruderą, powinniśmy upewnić się, czy w naszym obecnym domu nie przecieka dach lub nie trzeba wymienić żarówki. W interpretacji snu o zakupie mieszkania niezwykle pomocne mogą być szczegóły dotyczące rodzaju nabywanego lokalu – jeśli kupujemy mieszkanie w bloku, zwykle w rzeczywistości doskwiera nam samotność i emocjonalna pustka. Taki sen może też oznaczać, że czujemy się zaniedbani przez partnera lub przyjaciółkę. Warto więc uświadomić bliską nam osobę o naszych potrzebach. Kupienie we śnie apartamentu w kamienicy oznacza natomiast skrywaną chęć odpoczynku, z dala od miejsca zamieszkania. To znak, że zbyt długo przebywamy w jednym miejscu. Zdecydowanie pora na wiecznie przekładaną wycieczkę w Bieszczady lub wyprawę życia Koleją Transsyberyjską!