Sennik: kłótnia

Kłótnia z reguły nie jest przyjemnym doświadczeniem, jednak w niektórych przypadkach ma wspaniałą moc oczyszczającą -  może zapoczątkować nowy, lepszy czas w relacji. Tak właśnie motyw ten interpretuje sennik. Kłótnia, w swoim podstawowym znaczeniu, zapowiada szybkie pojednanie, więc jeżeli pozostajesz w konflikcie - ze znajomym, z przyjacielem lub z członkiem rodziny - możesz spodziewać się pojednania. Należy jednak pamiętać, że to my powinniśmy jako pierwsi wyciągnąć rękę na zgodę. 

O ile w swoim podstawowym znaczeniu, sen o kłótni jest dobrym zwiastunem, to trzeba pamiętać, że o trafnej interpretacji znaczenia snu decydują szczegóły. Zwróć zatem uwagę na to, z kim kłócisz się we śnie. Może bowiem okazać się, że motyw ten ma cię ostrzec przed potencjalnie niebezpieczną sytuacją i koniecznością zmian.

Sennik: drabina. Co oznacza sen o drabinie?>>

Sennik: kłótnia z mamą, z ojcem

Kłótnia z rodzicami to jeden z częstszych motywów sennych. By poznać jego znaczenie trzeba zapamiętać, z którym z rodziców się sprzeczamy. Sen o kłótni z mamą wskazuje na łączące was silne więzi. W niektórych przypadkach oznacza on jednak, że mama próbuje sprawować nad tobą całkowitą kontrolę, wpływając na twoje decyzje, mające zdecydować o tym, jak potoczy się twoje dalsze życie. Taki sen jest ostrzeżeniem, które wskazuje, że to najwyższy czas, aby wyjść spod jej skrzydeł. Inna interpretacja takiego snu wskazuje, że już niebawem staniesz przed koniecznością wytłumaczenia się przed kimś ze swojego postępowania lub z podjętych decyzji.

Gdy śnisz o kłótni z ojcem, możesz się spodziewać, że sprawy finansowe poróżnią cię z bliską osobą. Taki sen może zwiastować także nieporozumienia, które wystąpią między tobą a twoim tatą. Sen o kłótni z ojcem stanowi też ostrzeżenie przed odtrąceniem oferowanej ci pomocy lub przed odrzuceniem rady, która może okazać się cenna.

Sennik: kłótnia z mężem, żoną

Kłótnia z mężem lub żoną to kolejny z często pojawiających się obrazów sennych. Taki motyw wcale nie musi być złym zwiastunem. Gdy śnisz, że kłócisz się z mężem, możesz spodziewać się, że wasz związek będzie przepełniony szczęściem i miłością. Jest jednak jeden warunek - oboje musicie dbać o waszą relację.

Tak samo motyw ten może interpretować mężczyzna, któremu śni się kłótnia z żoną, chociaż taki sen czasem oznacza również, że czekają cię liczne nieporozumienia, niekoniecznie dotyczące ciebie i twojej drugiej połówki, ale na pewno ludzi z twojego najbliższego otoczenia. 

Sennik: walizka. Co oznacza walizka we śnie?>>

Sennik: kłótnia z siostrą, bratem

Taki motyw najczęściej symbolizuje brak wewnętrznej dojrzałości i młodzieńczą nieroztropność. Kłótnia z siostrą lub bratem we śnie oznacza, że na jawie unikasz odpowiedzialności. Ten sen stanowi ostrzeżenie - najwyższy czas dorosnąć.

Sennik: kłótnia z chłopakiem, dziewczyną

Sen o kłótni z chłopakiem albo z dziewczyną wskazuje po prostu na brak porozumienia między partnerami. Inna interpretacja wskazuje także na skrywany żal i pretensje, najprawdopodobniej związane z błędami popełnionymi w przeszłości. To najwyższy czas, aby dokonać pewnych rozliczeń. Jeżeli liczycie na szczęśliwy związek, musicie porozmawiać o tym, co oddala was od siebie. 

Sennik: kłótnia ze zmarłą osobą

Szczególny niepokój budzą sny, w którym kłócimy się z osobą, która już odeszła. Sny o zmarłych wskazują zazwyczaj na nierozwiązane spory z osobą, która zagościła we śnie. W swoim podstawowym znaczeniu, sen ten wskazuje na zagrożenie, zwłaszcza w kontekście rozpoczynanego przedsięwzięcia. Nie musi oznaczać, że inwestycja zakończy się całkowitym niepowodzeniem, ale najprawdopodobniej, czekają cię przejściowe problemy.

Sennik: pływać. Co oznacza sen o pływaniu?>>

Sennik: kłótnia w pracy

To motyw o dość szerokim znaczeniu. Gdy kłócisz się z koleżanką lub kolegą z pracy, najprawdopodobniej występują między wami ukryte pretensje i zatajone urazy. W innej interpretacji, taki sen ostrzega cię, że wkrótce zwiększy się zakres twoich obowiązków służbowych. Warto się do tego przygotować. 

Gdy śni ci się kłótnia z szefem, najprawdopodobniej czekają cię zmiany w sferze finansów. Jakie? Być może pozytywne, a być może negatywne. Motyw ten wyraża także niepewność i symbolizuje dręczący cię niepokój. 

Inna interpretacja tego snu wskazuje jednak na to, że jest on pomyślną wróżbą - gdy we śnie sprzeczasz się ze swoim przełożonym, możesz spodziewać się dobrych zmian. Najprawdopodobniej, nie ominie cię długo wyczekiwany awans lub podwyżka.