Życie miłosne Seleny Gomez od lat jest pożywką dla spekulacji. Fani nieustannie dopatrują się objawów tęsknoty za Justinem Bieberem, swatają idolkę z kolejnymi hollywoodzkimi amantami albo przyklasują zdrowemu podejściu do singielskiego stanu. Ostatnio mówiono o zażyłej znajomości piosenkarki ze znanym DJ-em. Źródła plotkarskiej prasy twierdziły, że „artystka nie potrafi utrzymać rąk przy sobie” i „świetnie się bawi” w towarzystwie umuzykalnionego kolegi. Selena odniosła się do medialnych rewelacji, stwierdzając, że „za bardzo lubi być sama” i ponownie zapewniając, że jest zatwardziałą singielką. W przerwie od zabawnego komentowania wolności od związkowych zobowiązań znalazła jednak czas na... przymiarki sukni ślubnej. Najnowsze zdjęcia aktorki rozgrzały internet do czerwoności.

Selena Gomez zaskoczyła zdjęciem w sukni ślubnej. Fani nie kryją zachwytu i... żartują z Hailey Bieber

Selena Gomez pochwaliła się fotografią w sukni ślubnej z gorsetową górą i tiulowym dołem przywodzącym na myśl księżniczki Disneya. Do klasycznej kreacji dobrała białe rękawiczki i ciężkie buty w pasującym kolorze. W opisie zabrakło jednak wzruszających cytatów o miłości czy informacji o nowym wybranku. Stylizacja nie miała bowiem na celu podkreślenia wyjątkowości prawdziwej ceremonii zaślubin. Jej zadaniem było jedynie... popchnięcie do przodu fabuły nowego sezonu serialu „Zbrodnie po sąsiedzku”.

30-latka pracuje właśnie nad kolejnymi odcinkami komediowej produkcji. Widzowie niedawno dowiedzieli się, że do obsady dołączyły Meryl Streep i Ashley Park. Teraz mają już nieco więcej informacji na temat fabuły. Fotografia opatrzona podpisem „zwyczajny dzień w pracy” daje wskazówki co do przyszłości bohaterki granej przez Selenę Gomez. Wygląda na to, że Mabel Mora stanie na ślubnym kobiercu. Publiczność snuje rozważania nad tym, z kim uda się do ołtarza. Wśród potencjalnych kandydatów znaleźli się Alice Banks (Cara Delevingne) i Oscar Torres (Aaron Dominguez), którzy we wcześniejszych odsłonach serialu cieszyli się sympatią Mabel. Oczywiście wszystko może okazać się sprytną sztuczką showrunnerów, próbujących jeszcze bardziej zwiększyć zainteresowanie serialem.

Samej aktorce też udało się nabrać niektórych z ponad 400 milionów obserwatorów. „Przez moment myślałam, że wyszłaś za mąż”, „W pierwszej chwili byłem w szoku”, „Już się przestraszyłem, że przegapiłem swój własny ślub” – można przeczytać w komentarzach. Użytkownicy mediów społecznościowych zasypali gwiazdę komplementami. Jedni pisali, że „wygląda jak anioł” i nazywali ją „najpiękniejszą panną młodą”. Inni chwalili połączenie sukni ślubnej z topornymi butami na masywnej podeszwie.

Tradycyjnie nie obeszło się bez przytyków pod adresem Hailey Bieber. Internauci naśmiewali się z rzekomej obsesji na punkcie Seleny i skłonności do naśladowania jej wszelkich zachowań. „Czekam, aż Hailey wyciągnie z szafy swoją suknię ślubną albo przynajmniej opublikuje stare zdjęcia” – piszą rozbawieni. Myślcie, że za jakiś czas rzeczywiście przypomni nam o kadrach z rodzinnego albumu Bieberów? Dobra okazja nadarzy się dopiero we wrześniu, kiedy młode małżeństwo będzie świętować piątą rocznicę ślubu. W napięciu oczekując następnego zwrotu akcji obejrzycie więcej zdjęć z planu „Zbrodni po sąsiedzku”: