Selena Gomez nieraz udowodniła, że ma smykałkę do interesów. Choć klienci drogerii powoli zaczynają grymasić na celebryckie marki, to Rare Beauty nadal cieszy się dobrą opinią. A pochlebne recenzje beauty gurus i podawane z ust do ust komplementy skutecznie podbijają wyniki sprzedaży. Ostatnio pisałyśmy o fenomenie różu Soft Pinch Liquid Blush, który rozchodzi się w wielomilionowym nakładzie i przynosi właścicielce niebagatelne zyski. Wszystko wskazuje na to, że do grona najpopularniejszych produktów sygnowanych nazwiskiem artystki dołączy niebawem... żel do stylizacji brwi. Internauci są zachwyceni taktyką promocyjną i zapewniają, że kosmetyk na pewno znajdzie się w ich zakupowym koszyku. Czym zaskarbiła sobie sympatię konsumentów? 

Selena Gomez zarobi miliony na dramie z laminacją brwi? Według fanów nowy produkt Rare Beauty to złośliwy przytyk pod adresem Hailey Bieber i Kylie Jenner

„Wiecie, jak bardzo kocham laminowanie brwi i cieszę się, że mogę nareszcie podzielić się z Wami żelem do stylizacji Brow Harmony Flexible Lifting Gel. To sekret moich naturalnych, puszystych i uniesionych brwi – utrzymuje się przez cały dzień bez efektu sztywności, lepkości i kruszenia” – napisała na Instagramie Selena Gomez. Brzmi jak typowy nadruk na opakowaniu produktów do makijażu? Albo oklepana laurka, jaką tysiące influencerek każdego dnia wystawiają w social mediach zaprzyjaźnionym firmom? Nie do końca. Obserwatorzy gwiazdy wychwycili w poście aluzję do jednego z najgłośniejszych konfliktów we współczesnym show-biznesie.

Przypomnijmy, że w lutym Hailey Bieber i Kylie Jenner (nie pierwszy raz) naraziły się wiernym miłośnikom Seleny Gomez. Przyjaciółki udostępniły w sieci nagranie, na którym rzekomo naśmiewały się z nieudanej laminacji brwi, jaką chwilę wcześniej gwiazda „Zbrodni po sąsiedzku” podzieliła się na TikToku. Próby tłumaczeń i załagodzenia sytuacji na nic się zdały. Na najmłodszą z Kardashianek i właścicielkę konkurencyjnej marki Rhode wylała się fala hejtu. Po wszystkim Gomez na moment odcięła się od internetu. Wróciła, aby wstawić się za Bieber, zmagającą się z poważnymi pogróżkami.

Selena Gomez stanęła w obronie Hailey Bieber i doczekała się odpowiedzi >>

Mimo to wiele osób sądzi, że aktorka znów odgryzła się koleżance. „Och, zrobiła to! Jesteśmy tu dla tej subtelnej riposty na głupotę, którą przekuła w czysty biznes, tak to się robi! Kupuję!” – zachwycają się fani. Oczywiście w komentarzach nie zabrakło też zwolenników Hailey. „Zapomnij o nim, jest żonaty. Jesteś prawdziwą drama queen, należy ci się korona” – piszą zza drugiej strony barykady. Oczywiście żyjemy w dobie ogromnej popularności zabiegu laminacji brwi. Wypuszczenie na rynek propozycji nawiązującej do najmodniejszych trendów nie powinno dziwić. Być może wszyscy zbyt mocno analizujemy każdy ruch celebrytek i nadinterpretujemy proste działania marketingowe. Niewykluczone jednak, że obie panie rzeczywiście za sobą nie przepadają i delikatnie dają upust negatywnym emocjom.