Przy okazji premiery dokumentu „Selena Gomez: Nic o mnie beze mnie” życie towarzyskie 30-letniej artystki trafiło na pierwsze strony gazet. „Nigdy nie pasowałam do grupy cool dziewczyn [...] Tak naprawdę moją jedyną przyjaciółką w tej branży jest Taylor [Swift]” – zadeklarowała bohaterka głośnego filmu, co wywołało falę komentarzy. Największe zainteresowanie wzbudził ten pozostawiony przez Francia Raísę. Aktorka, która kilka lat temu oddała Selenie nerkę, odpowiedziała jednym słowem: „Ciekawe”. Mimo iż przyjaciółki jeszcze w wakacje pojawiły się razem na TikToku, fani zaczęli dopatrywać się w ich relacji zgrzytów i pretensji. Nie musicie się jednak martwić o przyjaźnie artystki. Panie nie potwierdziły plotek o wzajemnej niechęci, a Selena położyła niedawno kres niekończącym się domysłom o konflikcie z Hailey Bieber. Teraz udowadnia, że jej sieć kontaktów jest znacznie rozleglejsza.

Selena Gomez świętuje Dzień Dziękczynienia z Nicolą Peltz i Brooklynem Beckhamem. „Mój ulubiony Brytyjczyk”

Selena Gomez spędziła Święto Dziękczynienia u boku Nicoli Peltz i Brooklyna Beckhama, czym wraz ze sławnymi przyjaciółmi pochwaliła się obserwatorom w mediach społecznościowych. Na krótkim nagraniu widzimy, jak grupa znajomych krząta się po kuchni i nie szczędzi sobie czułych gestów. W gotowaniu prym wiódł oczywiście aspirujący szef kuchni Brooklyn Peltz Beckham. Kamera uchwyciła moment, w którym syn Victorii i Davida pracuje nad posiłkiem dla gości. Jakie danie przygotował?

„Fish 'n' chips z moim ulubionym Brytyjczykiem i jego żoną” – napisała na TikToku Selena Gomez, zdradzając tym samym, że młody kucharz porzucił tradycyjnego indyka z żurawiną na rzecz klasyki wyspiarskiej kuchni.

@selenagomez

Fish n chips by my favorite Brit and the wifey @brooklynbeckham @Nicolapeltzbeckham

♬ original sound - Selena Gomez

Selena Gomez szczerze o zakończeniu kariery, zdrowiu psychicznym i relacji z Justinem Bieberem. Najważniejsze cytaty z głośnego dokumentu „Selena Gomez: My Mind and Me” >>

Wszyscy zebrani zrezygnowali tego dnia z odświętnych stylizacji. Gwiazdy włożyły komfortowe koszulki i dresowe bluzy. Nicola Peltz Beckham stanęła przed obiektywem w białym topie na cienkich ramiączkach spaghetti, a jej mąż wybrał T-shirt z wizerunkiem Beatlesów i piżamowe spodnie.

Selena Gomez już wcześniej celebrowała ważne okazje w towarzystwie młodego małżeństwa. Premierę swojego filmu dokumentalnego także uczciła w domu przyjaciół. Nicola udostępniła wtedy serię zdjęć, na których widzimy uczestniczki imprezy w pasujących satynowych piżamach i stół zastawiony słodkościami i grzybowym risotto. I tak, tamtego wieczoru za kuchennym blatem również stanął Brooklyn: