Autorka hitu „Lose You To Love Me” znalazła się w Beverly Hilton Hotel nieprzypadkowo. Selena Gomez konsekwentnie goni bowiem za marzeniami. Na koncie ma już kilka prestiżowych nagród, wśród których tytuł Najlepszej Artystki przyznany przez Bilboard Music Award  oraz nominacje do Nagród Grammy. Przy okazji 80. edycji Złotych Globów nominowana została z kolei w kategorii Najlepsza Aktorka w Serialu Komediowym lub Musicalu, za serial „Zbrodnie po sąsiedzku” („Only Murders in the Building”). Co prawda, nie udało jej się wygrać, ale mamy przeczucie, że wieczór ten i tak zapadnie jej w pamięci na długo. Chodzi o towarzystwo, w jakim uczestniczyła w gali.

Jeśli spodziewacie się sensacyjnych doniesień o nowej miłośni latynoskiej gwiazdy, niestety musimy was rozczarować. Ale to dlatego, że Selena zrobiła coś znacznie bardziej cool.

Swoim wyborem kompanki wieczoru rozczuliła koleżanki i kolegów po fachu, fotoreporterów oraz setki tysięcy internautów z całego świata. Do Los Angeles przybyła z młodszą siostrą. How cute is that! 
Selena i Gracie to przyrodnie rodzeństwo. Dzieli je spora różnica wieku, za to dzieli niezwykle silna więź. Dziś 9-letnia dziewczynka przyszła na świat w 2013 roku. Jest owocem związku Mandy Teefey, matki Seleny oraz jej partnera Briana. 

Elizabeth Debicki złożyła hołd księżnej Dianie podczas gali rozdania Złotych Globów. Chodzi o zachwycającą stylizację aktorki>>

Selena Gomez odpowiada na hejterskie komentarze dotyczące jej wagi 

Po opuszczeniu wystawnej imprezy dziewczyny postanowiły połączyć się z fanami właścicielki marki Rare Beauty podczas instagramowej relacji na żywo. To właśnie wtedy Selena odpowiedziała na niepochlebne komentarze skierowane pod jej adresem podczas ceremonii. Hejterzy mieli oceniać wagę artystki. Gomez odpowiedziała im na luzie i z dużym dystansem, co cieszy tym bardziej, że Selenę łączy dość skomplikowana relacja z mediami społecznościowymi. Swego czasu głośno było o epizodach depresyjnych w dużej mierze spowodowanych przez „nagonkę” w sieci. 

@popnewsdaily She was also streaming Taylor and miley in the car #selenagomez #bodyshaming #bodypositivity #mileycyrus #taylorswift ♬ original sound - PopNewsDaily

„Jestem teraz trochę duża, ponieważ dobrze się bawiłam podczas wakacji” – powiedziała Selena do kamery, zanim zapytała Gracie o opinię - „Racja?”. 9-latka uśmiechnęła się i skinęła głową, powodując, że Selena wybuchła szczerym, głośnym śmiechem.

Getty Images

Na czerwonym dywanie wystąpiła w dwukolorowej kreacji Valentino. Sięgająca ziemi suknia odsłaniała ramiona, a za sprawą głębokiego, asymetrycznego rozcięcia na dole, także nogę gwiazdy. Naszym zdaniem wyglądała świetnie.