Selena Gomez i Andrew Taggart są razem?

Kilka dni temu zaczęto spekulować o związku Seleny Gomez i DJ Drew Taggarta. Parę przyłapano na wspólnym wyjściu do nowojorskiej kręgielni. Amerykańskie media natychmiast dopatrzyły się na zdjęciach dowodów na rodzące się między nimi uczucie. Na łamach plotkarskich portali cytowano osoby z otoczenia gwiazd, według których „artystka nie potrafi utrzymać rąk przy sobie” i „świetnie się bawi” w towarzystwie kolegi po fachu. Dziś okazuje się, że spotkanie na mieście wcale nie było randką, a wyjściem w większym gronie znajomych. Selena Gomez nie trzymała obserwatorów w niepewności i udostępniła wskazówki odnośnie do swojego miłosnego statusu. 

Selena Gomez odniosła się do plotek o romansie ze znanym DJ-em

Wczoraj na instagramowym profilu aktorki pojawiła się wymowna relacja. Selena Gomez postanowiła stanowczo zaprzeczyć prasowym doniesieniom. „Za bardzo lubię być sama” – napisała na czarno-białym zdjęciu przedstawiającym zachmurzone niebo, a niżej dodała hashtag #iamsingle, czyli „jestem singielką”. Stories szybko rozniosło się po sieci. Internauci nie ukrywają, że nie darzą domniemanego chłopaka idolki przesadną sympatią i cieszy ich taki obrót spraw. „Była tak zniesmaczona tymi plotkami, że musiała wydać oświadczenie” – piszą fani. „Ona zasługuje na kogoś lepszego” – dodają kolejni komentatorzy.

Niechęć wynika najpewniej z faktu, że Drew Taggart ma reputację imprezowicza. Niedawno na jaw wyszły informacje o seksualnych kontaktach współzałożycieli duetu The Chainsmokers z fankami. Muzycy otwarcie przyznali, że w trakcie tras koncertowych zapraszali nowo poznane kobiety do swojego pokoju. Inni wielbiciele Seleny przypominają, że artystka ma prawo spotykać się DJ-em, nie bacząc na jego tryb życia i nawyki: „To nie nasza sprawa, nawet jeśli postanowi się z nim związać”. Najwyraźniej gwiazda postanowiła nie podsycać medialnej dyskusji i szybko usunęła szeroko omawiane zdjęcie. Zrzut ekranu możecie zobaczyć na Twitterze.

Jeżeli nie miłość, to co łączy Selenę Gomez z Andrew Taggartem? Internauci mają swoją teorię. Według nich gwiazda szykuje się do wejścia do studia, a na następnej płycie usłyszymy numer nagrany z pomocą słynnego DJ-a. Rzeczywiście już kilka miesięcy temu piosenkarka zapowiadała rychłe nadejście nowego materiału muzycznego, więc współpraca na gruncie zawodowym nie jest wykluczona. 30-latka nie rezygnuje też z kariery aktorskiej. Na Instagramie ogłosiła początek prac nad trzecim sezonem „Zbrodni po sąsiedzku” i w zabawny sposób ogłosiła powiększenie obsady. Twórcy lubianego serialu zaoferowali rolę... Meryl Streep.