Selena Gomez ma koncie przebój „Lose You To Love Me”, rolę w „Zbrodniach po sąsiedzku” i święcącą triumfy markę kosmetyczną, a mimo to nadal bywa postrzegana przez pryzmat relacji z mężczyznami. „Zastanawiam się, kiedy będę wystarczająco dobra? Kiedy będę wystarczająca jako ja, po prostu sama, niepotrzebująca nikogo, z kim by mnie łączono?” – pytała w swoim filmie dokumentalnym. Choć największe piętno na karierze artystki odcisnął związek z Justinem Bieberem, to ostatnio częściej mówi się o krótkim epizodzie u boku The Weeknd. Romans artystów przetrwał zaledwie 10 miesięcy i definitywnie zakończył się w 2017 roku. Relacja z odległej przeszłości znów znalazła się w centrum zainteresowania za sprawą serialu „The Idol”. Widzowie uważnie przeanalizowali fabułę i dopatrzyli się w niej elementów biografii 31-latki. Spodziewano się nawet, że artystka pozwie swojego eks, ale nic takiego się nie stało. Internetowi detektywi nie znoszą jednak próżni. Natychmiast wpadli na nowy trop.

Selena Gomez odcina się od The Weeknd. Piosenkarka obaliła fanowską teorię

Według fanów Selena Gomez poświęciła artyście swój singiel „Single Soon”. Breakup songs to nic nowego na rynku fonograficznym, ale zwykle data premiery bliższa jest rzeczywistemu rozstaniu. W najnowszej piosence gwiazda śpiewa o tym, jak wprost nie może doczekać się rozstania z chłopakiem, prezentując przy tym blaski życia w pojedynkę. Jakie poszlaki znaleźli słuchacze? Fragment „Może po prostu zniknę/ Nie chcę widzieć ani jednej łzy/ Weekend już prawie nadszedł” ma być według nich odpowiedzią na hit „Save Your Tears” w wykonaniu Abela Tesfaye'a i jednocześnie nawiązaniem do jego scenicznego pseudonimu.

instagram.com

Artystka postanowiła stłumić pogłoski w zarodku i natychmiast odpowiedziała na krążące w social mediach spiskowe teorie. Nie zamierzała przy tym wdawać się w niepotrzebne dyskusje. Gdy zobaczyła post Hollywood Life dotyczący sprawy, skusiła się na pozostawienie komentarza. Odpowiedź była zwięzła i stanowcza. „To absolutnie nieprawda” – napisała na Instagramie.

Selena Gomez przewidziała, że fani będą dopytywać o bohatera piosenki. „Stworzyłam prywatne życie, które należało tylko do mnie, teraz czuję, że powinnam opowiedzieć te historie, a ludzie będą zadawać mnóstwo pytań” – mówiła w zeszłym roku. Warto dodać, że od 2018 roku nie potwierdzała oficjalnie żadnego związku. Na temat The Weeknd wypowiedziała się po raz ostatni lata temu, tuż po zerwaniu. „Jestem dumna, że jest między nami prawdziwa przyjaźń. Naprawdę nigdy wcześniej nie doświadczyłam czegoś takiego” – mówiła.