Selena Gomez już nie jest singielką? Gwiazda jest widywana w towarzystwie nowego chłopaka

„Zastanawiam się, kiedy będę wystarczająco dobra? Kiedy będę wystarczająca jako ja, po prostu sama, niepotrzebująca nikogo, z kim by mnie łączono?” – pytała gwiazda w głośnym dokumencie „Selena Gomez: nic o mnie beze mnie”. W tych słowach odniosła się do rozstania z Justinem Bieberem, które mimo upływu lat, nadal jest przedmiotem zainteresowania fanów. Aktorka i autorka wielu radiowych przebojów bez wytchnienia pracuje na własne nazwisko, rozwijając markę kosmetyczną Rare Beauty czy promując kolejny sezon chwalonego przez krytyków serialu „Zbrodnie po sąsiedzku”. Mimo niechęci do mediów społecznościowych, udaje jej się także prowadzić topowe profile na Instagramie czy TikToku.

Selena Gomez reaguje na wideo poświęcone jej relacji z Justinem Bieberem. Komentarz gwiazdy wywołał dyskusję wśród fanów >>

„Myślę, że skupianie się na tych wszystkich komentarzach jest niezdrowe dla młodych ludzi, w tym dla mnie” – mówiła o wpływie internetu na dobrostan psychiczny. „Moje posty powstają w ten sposób, że wysyłam do asystentki wiadomość ze zdjęciem i podpisem, które chcę opublikować. […] To znacząco wpłynęło na to, jak zdrowo się teraz czuję” – zapewniała w rozmowie z Women's Wear Daily. Mimo wszystko Selena Gomez doskonale odnajduje się w socialmediowych trendach, a jej humorystyczne posty biją rekordy odsłon. Dużym uznaniem cieszyły się nagrania, na których gwiazda opowiadała o byciu singielką. „Nic mi nie jest, bardzo dobrze się czuję, będąc singielką” – słyszymy na jednym z nich.

@selenagomez

 

♬ original sound - Selena Gomez

Jeżeli singielskie żarty Seleny były bliskie Waszemu sercu, ostrzegamy, że już niebawem publikowane przez nią treści mogą dotyczyć... spraw związkowych. Według zagranicznych mediów jej uczuciowy status uległ zmianie. Co prawda, podobne plotki nieustannie pojawiają się w kuluarach. Gdy zaczęto mówić o domniemanym związku z przedsiębiorcą Zenem Matoshim, osoba z otoczenia gwiazdy zapewniała, że do niczego nie doszło. „Selena jest szczęśliwą singielką” – informowało E! Entertainment. Czy tym razem prasowe nagłówki nie mijają się z prawdą, a artystka naprawdę poświęca czas na randki ze znanym muzykiem? Kim jest wybranek Amerykanki? 

Kim jest Drew Taggart? Wszystko, co wiemy o muzyku z duetu The Chainsmokers

Andrew Taggart i Alex Pall z The Chainsmokers

O zażyłości między Seleną Gomez a 3 lata starszym gwiazdorem jako pierwsze napisały portale Entertainment Tonight i Us Weekly. Drew Taggart jest dobrze znany miłośnikom muzyki elektronicznej i tanecznej. Od 2012 roku występuje jako część duetu The Chainsmokers. Razem z Alexem Pallem należą do grona najlepiej opłacanych DJ-ów na świecie. Drew Taggart nie stroni od randek z atrakcyjnymi modelkami. Na koncie ma także relację z Eve Jobs, najmłodszą córką Steve'a Jobsa, z którą rozstał się pod koniec zeszłego roku. Wcześniej łączony był z Haley Rowe i Meredith Mickelson oraz DJ-ką Chantel Jeffries. Niedawno wywołał kontrowersje, gdy w podcaście Call Her Daddy opowiedział o intymnych kontaktach z fanami. Z tego powodu nie wszyscy uważają, że byłby on dobrym parterem dla Seleny.

W towarzystwie Gomez zauważono go w styczniu. Serwis Page Six opublikował wspólne zdjęcia rzekomej pary. Dziennikarskie źródła wyjawiły, że para nie ma na razie poważnych zamiarów, ale regularnie się spotyka. I wcale nie ucieka przed światłem fleszy. „Nie próbują ukrywać swojego romansu, spędzając czas w klubach dla uprzywilejowanego towarzystwa” – relacjonuje znajomy celebrytów i opisuje ich jako „bardzo swobodnych i dyskretnych”. Jak spędzali razem czas? Na łamach plotkarskich stron wyznano, że „chadzają razem na kręgle i do kina”.

„Selena nieustannie okazuje mu czułość” – dodaje informator. „Nie potrafi utrzymać rąk przy sobie. Świetnie się ze sobą bawią”.