Jeszcze nie opadł kurz po oświadczeniach na linii Selena Gomez - Hailey Bieber, a na horyzoncie rysuje się już kolejny zwrot akcji w otoczeniu piosenkarki. Tym razem chodzi o randkę Seleny i Zayna Malika, z którym gwiazda była widziana w jednej z restauracji nowojorskiego Soho. Oboje mieli odwiedzić restaurację, w której zauważyła ich jedna z hostess i błyskawicznie dała o tym znać przyjaciółce, tiktokerce. Klarissa Garcia niezwłocznie zaś plotkę puściła w eter, udostępniając screen wiadomości tekstowej od koleżanki i sprawdzając, że Zayn Malik śledzi na Instagramie jedynie 18 osób, a jedną z nich jest Selena Gomez.

"Selena i Zayn weszli do środka za ręce, a potem się całowali. W zasadzie nikt nie zwracał na nich uwagi, a oboje czuli się bardzo swobodnie w swoim towarzystwie. Bez wątpienia to była prawdziwa randka" - cytują źródło amerykańskie portale.

@selenagomez

Still out here lookin for him lol

♬ original sound - laica chan

Warto wspomnieć, że jeszcze kilka dni temu Selena Gomez deklarowała na Tik Toku, że jest singielką, a jej partner jeszcze się nie urodził. To upewniło jej fanów, że ostatni romans ich idolki, czyli związek z wokalistą The Chainsmokers’ Drew Taggartem dobiegł końca, a Selena znów randkuje. I nie odrzuca kolejnego już kandydata z grona znanych exów sióstr Hadid, prywatnie bliskich przyjaciółek Hailey Bieber...