23.03.2017

Selena Gomez i The Weeknd - o ich związku mówią wszyscy! Plotki podsyca też fakt, że para stara się unikać rozgłosu, wspólnych wywiadów, czy sesji zdjęciowych. Fani muzyków z wypiekami na twarzy czekają na kolejne informacje, czy zdjęcia. Do tej pory mogliśmy zobaczyć jedynie fotografie publikowane na kanałach społecznościowych Amerykanki i Kanadyjczyka. Dla serwisów plotkarskich to za mało. Paparazzi czekali na idealną okazję, żeby uchwycić wspólne spacery czy randki.  Co jakiś czas publikowane są wspólne ujęcia, ale ich jakość często pozostawia wiele do życzenia. 

Selena Gomez i The Weekend aktualnie przebywają w Toronto. Na premierowych kadrach widać jak obejmują się podczas spaceru po mieście. Podobno Abel Tesfaye na wieczór wynajął dla nich całe kino, żeby mogli obejrzeć film "Get Out" w reżyserii Jordana Peele'a (jak podaje ELLE.com kosztowało to 1200$ + podatek). 24-latka i starszy od niej o trzy lata muzyk (prawdopodobnie) zaczęli spotykać się w styczniu tego roku. Zostali przyłapani gdy wychodzili z restauracji. Oboje potem pojechali na wakacje do Włoch (zwiedzili m.in.Florencję i Wenecję). Gomez była także na koncertach The Weekend w Amsterdamie, Paryżu i Zurichu.

The Weeknd jest byłym chłopakiem Belli Hadid, spotykali się przez półtora roku. Modelka kolegowała się z piosenkarką, jednak po ujawnieniu ich związku przestała ją obserwować na insta. Selena Gomez wcześniej spotykała się z Justinem Bieberem, Nickiem Jonasem oraz Zeddem. 

Selena Gomez i The Weeknd - wspólne zdjęcia >>

10.04.2017

Po miesiącach spekulacji i szukaniu przez paparazzi okazji na idealne ujęcie, Selena Gomez i The Weeknd wreszcie oficjalnie potwierdzili swój związek. Na instagramie! Muzyk zamieścił wspólne zdjęcie na swoim oficjalnym koncie. Na fotografii widać jak Gomez całuje Tesfaye'a w czoło. 

Amerykańskie media z zapartym tchem śledziły ostatnio czy Selena, The Weekend i Bella Hadid nadal obserwują się na insta. Jak podaje ELLE US, na początku kwietnia modelka kliknęła "unfollow" przy profilu byłego chłopaka. Młodsza siostra Gigi to samo zrobiła z profilem Seleny już kilka miesięcy temu.