Podczas gdy zdecydowana większość przedstawicieli przemysłu muzycznego miniony weekend spędziła na pozowaniu do zdjęć przy okazji 65. ceremonii rozdania nagród Grammy, część gwiazd zrezygnowała z przepychu i blichtru Crypto.com Areny na rzecz znacznie bardziej kameralnych celebracji. Wśród branżowych dezerterów znalazła się między innymi Selena Gomez. 30-letnia gwiazda „Zbrodni po sąsiedzku” wybrała się na kolację w gronie najbliższych przyjaciół. Uwagę internautów zwróciła szczególnie jedna z towarzyszek artystki. W opublikowanym na Instagramie poście, Selena uśmiecha się do aparatu w objęciach Nikoli Peltz Beckham. Osoby z ich bliskiego otoczenia zdradzają, że od wspólnej imprezy sylwestrowej, dziewczyny są niemalże nierozłączne. 

Selena Gomez i Nicola Peltz Beckham w identycznych stylizacjach 

Jakby chcąc potwierdzić status BFFs, Gomez i Peltz zdecydowały się na zmatchowane stylizacje. Obie włożyły łudząco do siebie podobne czarne swetry oraz futrzane kapelusze z oferty marki Colin Locascio, której fanką jest także Rosalía czy influencerka Maxine Wylde. Selena postawiła na wyrazistą wersją w odcieniu mojito z krówką, za to Nicola, optując za bardziej stonowanymi rozwiązaniami, pokazała się w modelu w całości oblanym karmelowym beżowym. Obydwie opcje nadal dostępne są w sprzedaży. Ekstrawaganckie nakrycia głowy lansowane przez słynne przyjaciółki możecie kupić za $198.00, czyli około 872 PLN.

To nie koniec. Sądząc po fotografii, dziewczyny nie tylko ubrania lubią takie same. Wygląda na to, że nawet pozycje z menu wybrały identyczne.

Dopełniając spływającego lukrem obrazu przyjaźni, Nicola zostawiła pod zdjęciem wymowny komentarz o treści: „Tak bardzo Cię kocham”. 

Jeśli wasze okołoszkolne doświadczenia przypadły na lata 2007 – 2012, outfity Seleny i Nikoli zapewne budzą bardzo konkretne skojarzenia… Kto pamięta Crazy Funky Hat Song z emitowanych na Disney Channel serialu u czarodziejach z Waverly Place palec pod budkę!

Przypominamy też, że to nie pierwszy raz, kiedy gwiazdy skoordynowały swoje stylizacje. W styczniu, na wspomnianym wyżej spotkaniu celebrującym nowy rok, obie założyły srebrne cekinowe sukienki Valentino z imionami wyhaftowanymi na metkach, a w listopadzie 2022 roku, podczas dziewczyńskiego nocowania, świętowały premierę filmu dokumentalnego Seleny „My Mind and Me” w identycznych satynowych piżamkach. Cuteness overload. 

Selena Gomez świętuje Dzień Dziękczynienia z Nicolą Peltz i Brooklynem Beckhamem. „Mój ulubiony Brytyjczyk”>>