Historia "konfliktu" Seleny Gomez i Hailey Bieber 

Znajomość Seleny Gomez i Justina Biebera sięga 2010 roku to wtedy ich menadżerowie wpadli na pomysł, by połączyć tę dwójkę. Celem było okrzykniecie ich przez media parą, a dzięki temu oboje zyskaliby rozgłos. Kiedy przyłapano ich na jednej z pierwszych randek w nowojorskiej restauracji Selena twierdziła, że są wyłącznie bliskimi przyjaciółmi. Niedługo później plan menadżerów się ziścił, a ulubienicy nastolatków zadebiutowali jako para na imprezie Vanity Fair w 2011 roku. Nie był to jednak długotrwały związek. W kolejnych latach para rozstawała się i schodziła kilkukrotnie, by w 2018 roku definitywnie zakończyć rozdział o Jelenie.

Selena Gomez Reaguje na hejt skierowany w stronę Hailey Bieber 

Oddani fani nie mogli pogodzić się ze stratą, szczególnie kiedy zaledwie trzy miesiące po rozstaniu Bieber oświadczył się Hailey Baldwin. Cała wina za ostateczny rozpad związku została przeniesiona na nową partnerkę Justina. A wielbiciele Seleny doszukiwali się się kolejnych uszczypliwości skierowanych w jej stronę. Minęło 5 lat od tamtej pory, a temat wciąż jest żywy. Selena, która na jakiś czas wycofała się z showbiznesu, by zadbać o swoje zdrowie psychiczne. Wróciła jesienią minionego roku z przytupem, promując film dokumentalny o niej samej. Wraz z jej powrotem plotki wokół domniemanego konfliktu powróciły, aż same zainteresowane zdecydowały się zareagować. 

Hailey Bieber skontaktowała się ze mną i przekazała mi, że otrzymuje groźby śmierci i nienawistny hejt. To nie jest coś, na co się godzę. Nikt nie powinien doświadczać nienawiści ani zastraszania. Zawsze opowiadałam się za życzliwością i naprawdę chcę, żeby to wszystko się skończyło

Teraz dodatkowo panie zaobserwowały się na Instagramie zamykając usta doszukującym się kłótni osobom.