Selena Gomez i Benny Blanco są szczęśliwi i nie zamierzają tego ukrywać

Choć Selena Gomez nieustannie ogłasza przerwę od mediów społecznościowych, wyraźnie brakuje jej konsekwencji i silnej woli. Najpopularniejsza kobieta na Instagramie nie potrafi pożegnać się z wielomilionową społecznością. Niekiedy wykorzystuje rekordowe zasięgi do promowania serialu komediowego „Zbrodnie po sąsiedzku”, innym razem chwali się bestsellerowymi produktami Rare Beauty lub ujawnia swój stosunek do medycyny estetycznej. Dużo miejsca na feedzie poświęca też nowemu partnerowi. Ci, którzy przyzwyczaili się do żartów z singielstwa, jakimi Gomez regularnie raczyła odbiorców na TikToku, będą musieli obejść się smakiem. Już w sylwestra dostali jasny sygnał, że nowy rok stoi pod znakiem miłości. Selena świętowała ostatnią noc 2023 roku w ramionach ukochanego i chętnie podzieliła się wyjątkowym momentem z całym światem.

Selena Gomez żegna się z 2023 rokiem w ramionach ukochanego. Gwiazda opublikowała zdjęcie ich czułości na plaży >>

Oczywiste było, że podobne ujęcia muszą trafić na profil 31-latki również w walentynki. Selena nie czekała na 14 lutego i już dzień przed świętem zakochanych udostępniła serię zdjęć świadczących o tym, że motyle nadal nie opuściły jej brzucha. Fotografie pokazują, jak spędza czas z Bennym Blanco w domowym zaciszu i za kulisami branżowych imprez. Para nie czuje się skrępowana obiektywami. Widać, jak swobodnie zachowują się w swoim towarzystwie, wymieniają pocałunki i uściski. „Mój najlepszy przyjaciel” – napisała zauroczona piosenkarka. Producent muzyczny odpisał jej tymi samymi słowami, a internauci rozpłynęli się w zachwytach. „Wyglądacie razem absolutnie przepięknie” – piszą w komentarzach.

„Cieszę się, że jesteś szczęśliwa. Zasługujesz na to, co najlepsze”.

Selena Gomez i Nicola Peltz Beckham o Bennym Blanco

Patrząc na te ujęcia, ciężko jest uwierzyć, że początkowo związek Seleny i Benny'ego wywołał kontrowersje. Fani powątpiewali w prawdziwość uczuć i przypominali wywiad sprzed lat, w którym 35-latek miał krytycznie wypowiadać się na temat aktualnej dziewczyny. W obronie swojego wybranka stanęła nie tylko sama gwiazda, ale również jedna z jej najbliższych przyjaciółek. „To najlepsza rzecz, jaka kiedykolwiek mnie spotkała. Koniec dyskusji” – pisała stanowczo Gomez. „Jest lepszy od wszystkich moich eks. Takie są fakty”. A co do powiedzenia miała Nicola Peltz Beckham? Żona najstarszego syna Victorii i Davida Beckhamów wyznała, że nowy członek grupy ma wiele wspólnego z jej mężem. „Benny jest niesamowity. Bardzo, bardzo go kochamy. Co więcej, jest świetnym kucharzem” – padło w rozmowie z People. „Razem z Brooklynem uwielbiają gotować, dlatego wraz z Seleną powtarzamy: »Wow, naprawdę dobrze nam się trafiło«”.

W takim razie pozostaje nam życzyć całej czwórce wielu udanych podwójnych randek!