Selena Gomez od lat gości na nagłówkach w towarzystwie Hailey Bieber. Wszystko przez domniemany konflikt, który miało zapoczątkować rozbicie związku aktorki i Justina Biebera. „Kiedy zaczęliśmy się spotykać, on był singlem. Mieszanie w czyjejś relacji nie byłoby zgodne z moimi wartościami” – tłumaczyła żona wokalisty, ale jej słowa na niewiele się zdały. Sytuacji nie załagodziły nawet wskazujące na poufałość zdjęcia z Academy Museum Gala. Internauci nadal bacznie obserwują każdy ruch młodych gwiazd, a wszystkie niefortunnie dobrane słowa traktują jako afront. Sama Selena rzadko komentuje budzącą skrajne emocje sytuację i jedynie enigmatycznie apeluje o powstrzymanie się od nienawistnych wpisów. Zdecydowanie więcej miejsca na instagramowym feedzie poświęca pozytywnym relacjom. W minionych miesiącach nie szczędziła miłych słów pod adresem Nicoli Peltz Beckham. Przyjaciółki nawzajem obsypywały się pochwałami, a nawet udostępniły zdjęcie w bliźniaczych stylizacjach. Jednak w najnowszej publikacji byłej gwiazdy Disneya komplementy nie padają w stronę BFF, lecz... Belli Hadid.

Selena Gomez próbuje pojednać się z Bellą Hadid? Gwiazda publicznie skomplementowała modelkę

Materiały, jakimi Selena Gomez podzieliła się we wtorek na TikToku i Instagramie, wywołały niemałe poruszenie. Gwiazda „Zbrodni po sąsiedzku” kolejny raz sięgnęła po trend lip sync i zwróciła się do obserwatorów głosem znanej modelki. „Więc na imię mam Bella Hadid” – można było usłyszeć. Na nagranie nałożyła zmieniający rysy twarzy filtr i dodała napis: „Chciałabym być tak ładna jak Bella Hadid”. Kolejna klatka została pozbawiona upiększających efektów.  „Tak naprawdę to jestem ja. Przez przypadek zbyt mocno zalaminowałam moje brwi. Mam na imię Selena Gomez. Widzicie? To nawet nie brzmi sexy” – powiedziała od obiektywu. Na koniec dodała zdjęcie Belli z sesji okładkowej Vogue'a, które opatrzyła hashtagiem #girlcrush.

selenagomez / tiktok.com

Na pierwszy rzut oka wideo nie wyróżnia się na tle wcześniejszych TikToków. Selena Gomez chętnie pokazuje w sieci swoją pielęgnacyjną rutynę i makijażowe tutoriale. Równie często pozuje w pełnym makijażu wykonanym kosmetykami Rare Beauty, co całkowicie sauté i z burzą naturalnych loków. Medialny szum wywołały jednak domysły na temat chłodnych stosunków między gwiazdami. Co prawda nigdy nie rywalizowały na polu zawodowym (ostatnio Selena podkreślała nawet, że w żadnym momencie kariery nie aspirowała do bycia modelką), ale podzieliły je kwestie miłosne.

Selena Gomez odpowiedziała na hejterskie komentarze dotyczące jej wagi: „Nie jestem modelką i nigdy nią nie byłam” >>

W 2017 roku autorka hitu „Kill Em with Kindness” zaczęła randkować z The Weeknd krótko po jak muzyk rozstał się z ulubienicą projektantów. Od tamtej pory Selena i Bella nieustannie zmieniały zdanie w sprawie obserwowania swoich profili w mediach społecznościowych. Aktorka zdecydowała się nawet na publiczne przeprosiny. „Bella jest cudowną osobą, a to wszystko było nieporozumieniem” – pisała. Niestety Bella Hadid nie dowie się o kolejnym pojednawczym (?) geście, bo... znów nie ma jej na liście followersów Seleny.