To jeden z najbardziej oczekiwanych tytułów w tym roku! Kolejne odcinki serialu "Seks w wielkim mieście" od samego początku wywoływały sporo emocji. A gdy do sieci trafiła wiadomość, że zabraknie jednej z bohaterek, a mianowicie Samanthy Jones granej przez Kim Catrall, na wszystkich platformach społecznościowych wręcz zawrzało. Pojawiły się słowa krytyki, ale najwierniejsi widzowie nadal chcą dowiedzieć się, jak potoczyły się losy Carrie, Miranda i Charlotte.

"Seks w wielkim mieście": zobacz najnowsze zdjęcia z planu do "And Just Like That" z Sarah Jessiką Parker, Cynthią Nixon oraz Kristin Davis. Czy ich stylizacje powalają?

O samej fabule nie wiemy zbyt wiele, ale możemy podejrzeć już kulisy serialu "And Just Like That". Zaledwie kilkanaście tygodni temu na instagramie pojawiło się pierwsze zdjęcie z kontynuacji "Seksu w wielkim mieście". Post na profilu Parker zdobył prawie milion polubień i przez kolejne godziny tylko o tym mówiło się pod każdą szerokością geograficzną. Okazuje się, że to był tylko przedsmak - na agencjach fotograficznych można już znaleźć kolejne zdjęcia z planu nowego sezonu "Sex and the city". I choć wiemy, że w ekipie zabrakło legendarnej stylistki Patricii Field (pracuje teraz przy nowym sezonie "Emily in Paris"), to słynny styl bohaterek został zachowany. O czym możecie się przekonać oglądając zdjęcia w naszej galerii.

Nie zabraknie też wątków miłosnych - do obsady powrócił Chris Noth wcielający się w rolę Mr. Biga, David Eigenberg, czyli Steve (ukochany Mirandy), a także Evan Handler, który gra męża Charlotte, Harry'ego. I ten Nowy Jork - twórcy mają zadbać o pokazanie popularnej metropolii. A co z Samathą? Podobno jej wątek zostanie zamknięty w najprostszy sposób - podobno Jones ma pokłócić się z Carrie i wyjechać z miasta... Jest jeszcze jeden wątek - podobno jeden z głównych bohaterów zostanie uśmiercony. Tylko kto?

Przypomnijmy, 22 lutego 2004 roku wyemitowano finałowy odcinek szóstej serii "SATC". Nowa seria zatytułowana "And Just Like That" pojawi się na HBO Max.