Choć najnowsza odsłona „Seksu w wielkim mieście”, czyli „And Just Like That”, nie trafiła jeszcze na platformę streamingową HBO Max (zdjęcia wciąż trwają w Nowym Jorku), wszystko wskazuje na to, że zapadła już decyzja dotycząca drugiej serii. Reakcje fanów na powrót ich ulubionych bohaterek są tak pozytywne i entuzjastyczne, że podobno producenci serialu – Michael Patrick King i Sarah Jessica Parker – dostali zielone światło na przygotowania do kolejnego sezonu. Ten fakt naturalnie znowu budzi pytanie, czy w obsadzie pojawi się Kim Cattrall. I okazuje się, że nie jest to wcale niemożliwe!

Samantha Jones powróci?

Przypomnijmy, że jednym z powodów, dla którego Cattrall odmówiła udziału w „And Just Like That”, jest konflikt pomiędzy nią a Sarą Jessicą Parker. Podczas wywiadów obie aktorki przyznały, że ich relacje na planie nie były zbyt bliskie i traktowały się bardziej jako współpracowniczki, niż przyjaciółki. Krążyły plotki o tym, że Sarah zaczęła zazdrościć Kim rosnącej popularności, mimo że to Carrie była główną postacią serialu. Jednak w przypadku Parker, wzajemne nieporozumienia wydają się nie mieć znaczenia, gdy chodzi o możliwy powrót Cattrall na plan.

Dziewczyny ją uwielbiają, cenią i bardzo chciałyby zobaczyć ją w nowym sezonie. Celem serialu jest to, aby pokazać, że przyjaźń ewoluuje, zmienia się z czasem, więc Kim zawsze będzie mile widziana” – donosi źródło bliskie HBO Max.

Wydaje się wręcz jakby osoby z otoczenia produkcji, poprzez swoje wypowiedzi w mediach, zachęcały aktorkę do kontaktu:

Jeśli przedstawiciel Kim zadzwoni do nas i potwierdzi, że jest dostępna, zabukujemy jej pierwszy możliwy lot do Nowego Jorku. Wciąż ma czas na decyzję” – dodaje informator.

Wszystko zależy więc od ostatecznej decyzji aktorki.

"And Just Like That" - o czym będzie?

Póki co, w kręconym właśnie nowym sezonie "Seksu wielkim mieście", nie zobaczymy Samanthy Jones. Jak twórcy postanowili wytłumaczyć nieobecność najbardziej lubianej bohaterki produkcji?

"Niektóre przyjaźnie się kończą, inne zaczynają. Myślę, że to częste na tym etapie życia, na którym znajdują się bohaterki" - mówi Casey Bloys, chief content officer w HBO Max. "Twórcy starają się opowiedzieć szczerą historię o tym, jak być kobietą po pięćdziesiątce mieszkającą w Nowym Jorku. To powinno się wydawać naturalne, że przyjaciółki, które masz w wieku 30 lat, niekoniecznie muszą dalej być w twoim życiu gdy przekraczasz pięćdziesiątkę".

Przeczytaj wszystko, co wiemy, o najnowszym sezonie "Seksu w wielkim mieście":