Kiedy Adriana Lima zdradziła jak wyglądają przygotowania do pokazu Victoria's Secret, zawrzało. Modelka przyznała, że tuż przed wielkim show trenuje dwa razy dziennie, biega, stosuje dietę białkową i pije 2-3 litry wody dziennie. W wywiadzie dla magazynu Telegraph powiedziała także, że 9 dni przed pokazem odstawia wszystkie pokarmy w postaci stałej. Natomiast tuż przed wyjściem na wybieg, nie pije nic przez 12 godzin. 

Adriana Lima, tuż po publikacji wywiadu sprostowała, że nie stosuje tej szalonej diety przez cały rok, jednak gdy opinia publiczna nie zapomniała o jej wypowiedzi.

Jak do znanego pokazu przygotowują się pozostałe Aniołki? Magazyn Telegraph zapytał o to Behati Prinsloo, namibijską modelkę, która dołączyła do grona Aniołków w 2007 roku. Okazuje się, że nie podziela ona metod starszej koleżanki po fachu i uważa, że takie przygotowania pasują bardziej maratończykom.

Ona sama stawia na codzienny pilates. Do serca wzięła sobie także rady Candice Swanepoel, która poleciła jej wykonywać codzienne przysiady (podobno podziałało jak nic innego). Zamiast suplementów, modelka stosuje probiotyki. A jeśli chodzi o małe grzeszki - jej słabością są słodycze. 

Patrząc na tę figurę trudno uwierzyć, że jest to takie proste.

Czytaj także:

Bądź fit wiosną - 5 prostych sposobów>>

Top modelki w Cannes - zobacz, jak bawiły się we Francji>>