Produktów beauty przybywa na rynku w zawrotnym tempie. Jeśli jesteście zmęczone coraz to nowymi kampaniami kosmetycznych marek, makijażowe tutoriale was nudzą, a zatrudnienie światowej gwiazdy wcale nie przekonuje was do zakupu kolejnego kremu, dobrze trafiliście. W naszym cyklu "sekretne kosmetyki wizażystów"przedstawiamy wam produkty, których używają najlepsze polskie makijażystki. Część z nich znajdziecie na półce w aptece, część możecie przywieźć z egzotycznej podróży albo kupić na lotnisku. Niektórych trzeba szukać na końcu świata, a w zasadzie internetu, ale... zapewniamy was, że warto. Co więcej, oprócz podania marek i odcieni wizażystki radzą, jak i kiedy stosować dane produkty i zdradzają nam swoje sekretne triki.

Dziś przedstawiamy wam 6 ulubionych produktów Marianny Yurkiewicz. Każdy z osobna jest wyjątkowy, ale wszystkie razem pozwolą wam stworzyć "statement look" Marianny. Naturalna, mocno rozświetlona skóra, czerwone matowe usta, długie rzęsty i gęste brwi - to ulubiony makijaż Marianny i jej znak rozpoznawczy. 


 

Marianna Yurkiewicz to jedna z najbardziej znanych i cenionych polskich makijażystek. Częściej niż w Polsce, pracuje na świecie. Ma na swoim koncie kampanie najlepszych domów mody, współpracowała z takimi nazwiskami jak: Juergen Teller, Patrick Demarchelier i Paolo Roversi, a uczyła się od najlepszej, bo od samej Pat McGrat. Malowała najlepsze modelki do edytoriali w najlepszych magazynach i wykonywała makijaże na pokazach takich marek jak m.in.: Dior, Valentino, Burberry, Miu Miu, Givenchy, John Galliano czy Louis Vuitton. Marianna często traktuje makijaż jak rodzaj sztuki, a skórę jak malarskie płótno. Jest mistrzynią body artu - ciała pokrywa kolorowymi brokatami i kolorowymi farbami. Z jej instagrama dowiecie się także, że jej druga miłością, oprócz makijaży jest sport.