Choć para była zaręczona od ponad roku i nie kryła się ze swoim uczuciem to ślub okazał się zaskoczeniem. Scarlett Johansson i Colin Jost są już małżeństwem - to informacja potwierdzona! News o tym zdarzeniu pojawił się na instagramie, co ciekawe, nie na profilu pana młodego (Scarlett nie prowadzi konta na tym kanale społecznościowym). 

Scarlett Johansson wzięła ślub! Aktorka wyszła za mąż za Colina Josta

O ślubie pary poinformowała organizacja Meals on Wheels America. "Z radością informujemy, że Scarlett Johansson i Colin Jost pobrali się w ubiegły weekend podczas intymnej ceremonii z udziałem ich najbliższej rodziny i bliskich, zgodnie ze środkami ostrożności dotyczącymi COVID-19 zaleconymi przez CDC. Ich życzeniem ślubnym jest pomoc w zmianie postrzegania starszych osób w tym trudnym czasie, wspierając @mealsonwheelsamerica. Rozważ przekazanie darowizny z okazji uczczenia tego szczęśliwego zdarzenia" - możemy przeczytać w ostatnim poście organizacji. 

Nie znamy szczegółów ślubu Scarlett Johansson i Colina Josta, niestety nie wiemy również jak wyglądała suknia ślubna gwiazdy. 

Para poznała się w 2006 roku, ale Johansson i Jost zaczęli spotykać się dopiero w 2017 roku. Pod koniec maja ubiegłego roku ogłoszono zaręczyny pary. Świeżo upieczony mąż aktorki jest komikiem, aktorem oraz scenarzystą programu "Saturday Night Live".

Scarlett Johansson była już wcześniej dwukrotnie zamężna. Pierwszym mężem Scarlett był aktualny partner Blake Lively Ryan Reynolds (2007-2011), a drugim francuski dziennikarz i właściciel agencji reklamowej - Romain Dauriac (2012-2017). Gwiazda ma z nim sześcioletnią córkę Rose Dorothy

Scarlett Johansson i Colin Jost / Getty Images

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Meals on Wheels America (@mealsonwheelsamerica) Paź 29, 2020 o 11:52 PDT