Dla osób wychowanych na filmach takich jak „Koszmar minionego lata”,  „Cała ona”, „Szkoła uwodzenia” czy „Scoobie-Doo” ten news będzie bardzo nostalgiczny. Bo Sarah Michelle Gellar i Freddie Prinze Jr. byli dla nas ucieleśnieniem marzeń o wielkiej miłości w wielkim świecie. Para aktorów poznała się na planie horroru dla nastolatków z 1997 roku i od tej pory byli nierozłączni. „Umówiliśmy się we trójkę – ja, Freddie i nasza przyjaciółka z innego miasta. Nie zdążyła na samolot. A spotkanie przyjaciół przerodziło się w randkę” – tak Sarah opisała na swoim Instagramie początki związku z Freddie’m. Tych dwoje pobrało się w 2002 roku na plaży w Meksyku. Ona miała 25, on 26 lat. W 2009 doczekali się pierwszego dziecka – była to córeczka Charlotte Grace Prinze, natomiast w 2012 roku Sarah urodziła chłopca, któremu nadali imię Rocky James.

Sarah Michelle Gellar i Freddie Prinze Jr. – jak dziś wyglądają?

Aktorskie małżeństwo nie stroni od pokazywania się razem. Na Instagramie regularnie publikują wspólne zdjęcia – ostatnie z jest z grudnia, opatrzone świątecznymi życzeniami. Często uwieczniają też wspólnie spędzone wakacje czy codzienne aktywności. Mają wspólną pasję, jaką jest gotowanie. Freddie w jednym z wywiadów wspomniał nawet, że w Sarze ujęła go jej miłość do jedzenia. „Wiele dziewczyn w Hollywood w tamtych czasach – przynajmniej aktorek – nic nie jadło. Chyba, że były to sałatki. Z wieloma umawiałem się na randki i żadna nie jadła tego, co ja. (…) Sarah przyszła ze mną na kolację, usiedliśmy. Zjadła wszystko, włącznie z krabem, który przeszedł się po stole zanim został zabity przez kucharza”. To upewniło aktora, że gwiazda „Szkoły uwodzenia” to ktoś dla niego.

Mimo nietrzymania swojej relacji w tajemnicy, małżeństwo na ściankach pozuje rzadko. Właściwie prawie wcale. Ich wspólna obecność na premierze nowego serialu, „Wolf Pack”, w którym gra Sarah, wywołała duże zaskoczenie, bo ostatni raz para pozowała na czerwonym dywanie… w 2007 roku, czyli prawie 16 lat temu! Zobaczcie, jak dziś wyglądają.

Getty Images

Getty Images

Getty Images

Sarah Michelle Gellar i Freddie Prinze Jr. – jaki jest ich przepis na udany związek?

Jak nie trudno się domyślić, dziennikarze bardzo często pytają parę o tajemnicę ich udanej relacji. Co odpowiada na to Sarah?

Wygospodarujcie 10 minut tylko dla siebie – odłóżcie telefon. Wypijcie razem kawę. Wieczorem wyprowadźcie psa na spacer. Poczytajcie razem swoim dzieciom do snu. Maksymalnie wykorzystajcie wspólny czas. Tak wiele rzeczy odciąga naszą uwagę, więc upewnijcie się, że niezależnie od tego, na czym akurat się skupiacie, jesteście obecni” – doradza gwiazda.