Sarah Jessica Parker odpowiada na negatywne komentarze

56-letnia Sarah Jessica Parker stawiła czoła internetowym krytykom w rozmowie z amerykańskim wydaniem magazynu Vogue, którzy szeroko omawiali jej siwe włosy. Sześciokrotna zdobywczyni Złotego Globu zauważyła, że w świecie mediów społecznościowych jesteśmy wyjątkowo narażeni na osądy i krytykę, niezależnie od tego jak wyglądamy. 

Jest tyle mizoginistycznych komentarzy w stosunku do nas, których nigdy nie otrzymałby żaden mężczyzna. (...) Ma za dużo zmarszczek, ma za mało zmarszczek. Wydaje się, że ludzie nie chcą, abyśmy byli całkowicie w porządku z tym, gdzie jesteśmy, jakby cieszyli się, że boli nas to, kim jesteśmy dzisiaj, niezależnie od tego, czy zdecydujemy się starzeć naturalnie i nie wyglądać idealnie, czy też coś zrobić co sprawi, że poczujesz się lepiej. Wiem, jak wyglądam. Nie mam wyboru. Co mam z tym zrobić? Przestać się starzeć? Zniknąć?– przyznała Sarah Jessica Parker.

Zdjęcia naturalnie siwych włosów gwiazdy serialu "Seks w wielkim mieście" obiegły cały internet. To kolejny przykład na to, jak strasznie surowej ocenie poddawane są kobiety.

Wszędzie o tym pisano. Siwe włosy były odmieniane przez wszystkie przypadki. Andy Cohen jest siwy. Wygląda pięknie. To, co ze mną jest nie tak? Czasem aż nie wiem, co powiedzieć. Nas, kobiety, nieustannie poddaje się krytyce. 'Ale jest pomarszczona’ albo 'ale jest wyprasowana’, mówią - dodała Parker.

"And Just Like That" - nowa wersja "Seksu w wielkim mieście" już w grudniu!

Sarah Jessica Parker udzieliła tego wywiadu w ramach promocji swojego nowego serialu. Aktorka ponownie wcieliła się w rolę Carrie Bradshaw w kontynuacji kultowego "Seksu w wielkim mieście", czyli "And Just Like That". Zmagania serialowych przyjaciółek pojawią się na ekranach już w grudniu.