Koniec z czekaniem - fani "Seksu w wielkim mieście" mogą w końcu odetchnąć z ulgą. Premierowe odcinki "And Just Like That" trafią na platformę HBO już 9 grudnia. Zanim jednak poznamy losy naszych ulubionych bohaterek możemy obejrzeć zdjęcia z uroczystej premiery serialu. 

Sarah Jessica Parker na premierze "And Just Like That". Aktorce towarzyszył mąż oraz 19-letni syn!

Wydarzenie zorganizowano w nowojorskim Museum of Modern Art. Oczywiście nie mogło zabraknąć odtwórców głównych ról. Jednak serwisy o tematyce show-biznesowej komentują tylko jedno. Nie, nie chodzi o stylizację od marki Oscar de la Renta, tylko o to z kim na premierę "And Just Like That" przyszła Sarah Jessica Parker! 

Gwiazda nowego serialu HBO Max zabrała ze sobą męża Matthew Brodericka oraz... najstarszego syna, Jamesa Wilkie'go Brodericka. Dlaczego amerykańskie media tak skupiły się na tej wiadomości? Aktorka bardzo chroni swoją prywatność i bardzo rzadko pokazuje się oficjalnie w towarzystwie swoich dzieci. Gwiazda jest jeszcze mamą bliźniaczek - Marion Lorette Elwell oraz Tabithe Hodge (ur. 2009). James Wilkie ma już 19 lat. Dziennikarze zastanawiają się czy syn aktorów pójdzie w ich ślady.

"And Just Like That" - kontynuacja "Seksu w wielkim mieście" na HBO Max

"Nowa produkcja prezentuje dalsze losy Carrie, Mirandy oraz Charlotte, które po przejściu przez skomplikowany okres życia i przyjaźni po trzydziestce, mierzą się z jeszcze bardziej skomplikowaną rzeczywistością życia i przyjaźni po pięćdziesiątce. W rolach głównych zobaczymy Sarah Jessica Parker, Cynthię Nixon i Kristin Davis.

Pierwsze dwa odcinki są już dostępne na HBO GO. Premiery kolejnych epizodów odbywać się będą co tydzień w czwartek. Serial liczy 10 odcinków.