To świetny sezon dla Grace Hartzel. Amerykanka podczas ostatniego Paris Fashion Week otworzyła i zamknęła pokaz Saint Laurent. Tuż po prezentacji marka ogłosiła, że podopieczna Next Models została muzą kolekcji i twarzą nadchodzących działań reklamowych. Grace pojawiła się już w teledysku będącym częścią projektu "Saint Laurent Music Project": przemyka w nadmorskich kadrach wybrzeża Los Angeles i zaciszu domowym tuż obok pochłoniętego grą na gitarze Curtisa Hardinga.

Po filmie przyszedł czas na prezentację linii Pre-fall oraz ubrań obecnie dostępnych w butikach Saint Laurent. Lookbook, opublikowany na stronie internetowej brandu, wydaje się być kwintesencją francuskiego szyku. Piękne czarno-białe fotografie, ciasne kadry i trochę zbuntowana Grace Hartzel prezentująca fantastyczne części kolekcji na chłodniejszą pogodę.

Wśród nich znajdziemy genialne marynarki, futrzane i skórzane elementy, dżinsy z wysokim stanem, a także klasyczne koszule i damskie garnitury. Zestawy dopełniają zdobione botki na wysokim obcasie, świetna biżuteria, czarne kuferki oraz listonoszki na łańcuszku. 

Zobacz lookbook kolekcji Saint Laurent w galerii >>>