Blake Lively i Ryan Reynolds tworzą jedną z najbardziej lubianych par w branży. Powszechną sympatię zawdzięczają między innymi specyficznemu poczuciu humoru, któremu upust nierzadko dają w Internecie. Publicznie wymieniane uszczypliwości tylko umacniają wizerunek zgranego i szczęśliwego małżeństwa, które właśnie wyczekuje przyjścia na świat czwartego już dziecka. Tym razem ich uroczą sprzeczkę wywołało źle przycięte zdjęcie. Jakiego dokładnie przewinienia dopuścił się gwiazdor „Deadpoola”?

Ryan Reynolds przeprasza za „niewybaczalną” pomyłkę. Blake Lively skrytykowała ich wspólne zdjęcie

Ryan Reynolds podzielił się z obserwatorami świąteczną fotografią. Grudniowy klimat widoczny jest w niemal każdym pikselu. Roześmiana aktorka ma na sobie tematyczną piżamę z czerwonymi i zielonymi detalami, a w tle widoczne są rozświetlone choinkowymi lampkami stroiki. Jej ukochany – jak przystało na miłośnika piłki nożnej i właściciela klubu Wrexham – zamiast „ugly christmas sweater” postawił na sportowy akcent w postaci koszulki z nazwiskiem Pelégo. Jego ubiór wywołał niemały entuzjazm wśród brazylijskich fanów aktorskiego duetu. Zakochanym towarzyszyli Święty Mikołaj i Pani Mikołajowa znana również jako Jessica Claus.

„Poznaliśmy Jessicę Claus i jej męża w Ekspresie Polarnym. Była taka, jak sobie to wymarzyłem jako dziecko. Pachniała bułeczkami cynamonowymi i sangríą” – napisał. Sielankowa atmosfera nie trwała jednak długo, bo do akcji wkroczyła niezadowolona Blake Lively. Gwiazda zamieściła pod postem krótki komentarz „moje buty” i opatrzyła go emotikoną przewracającą oczami. Internauci szybko domyślili się, że chodzi o niefortunne kadrowanie zdjęcia. „Zostawił dużo miejsca na pusty sufit, ale nie pokazał jej obuwia” – śmiali się użytkownicy Instagrama. 

W odpowiedzi Ryan pokazał całe zdjęcie w instagramowej relacji. Tym razem na ekranie zobaczyć można błyszczące tenisówki Blake. Aktor przyznał się do „niewybaczalnego” błędu i przeprosił wszystkich, których „skrzywdził tym bezdusznym czynem”. „Właśnie udaję się do szpitala, aby zważono mój mózg” – zakończył swoją humorystyczną wypowiedź.

vancityreynolds / instagram.com

To nie pierwszy raz, gdy nieprzykładający wagi do szczegółów Reynolds dostaje od wybranki serca reprymendę. Kiedyś gwiazdor musiał ponownie opublikować ich wspólne selfie po tym, jak w kadrze zabrakło biżuterii noszonej przez Lively. „Udostępniam to jeszcze raz, bo uciąłem cudowne kolczyki mojej żony. Lepiej mnie wyszkoliła. Przykro mi, jeśli kogoś zawiodłem” – napisał wtedy ze skruchą.