Ruby Barker otwiera się na temat swojego zdrowia psychicznego

25-letnia aktorka znana z hitu Netfliksa - „Bridgertonowie”, podzieliła się ze swoimi fanami informacją na temat swojego zdrowia psychicznego. Aktorka podjęła leczenie, wyjaśniając, że już od dłuższego czasu czuła się bardzo źle. Barker przyznała, że zanim zaczęła szukać pomocy, była "pełna gniewu, sfrustrowana i wściekła”. Zdradziła także, że postawiono jej już diagnozę, którą jednak zachowała dla siebie. Jak gwiazda sama przyznała, otrzymała już niezbędną pomoc i czuje się już lepiej.

"Obecnie przebywam w szpitalu, wkrótce zostanę wypisana i mam nadzieję, że będę mogła kontynuować swoje życie. Muszę się zmienić. I to właśnie próbuję zrobić. Chcę przetrwać i zamierzam to zrobić” - powiedziała gwiazda.

Barker w nagraniu, które umieściła na swoim Instagramie, zwróciła się także do australijskiej artystki Sexton, wyjaśniając, że jej muzyka   "dosłownie wyciągnęła ją z dołka”. Brytyjska aktorka podziękowała również Netfliksowi i producentce wykonawczej "Bridgertonów" - Shondzie Rhimes "za danie mi szansy i za uratowanie mnie”. Gwiazda podziękowała także swoim bliskim przyjaciołom i mentorom.

Ruby Barker z apelem do swoich fanów

W swoim filmiku, Barker postanowiła także zaapelować do fanów, prosząc ich, by dbali o siebie i swoje zdrowie psychiczne, a także aby byli w stosunku do siebie bardziej wyrozumiali.

"Chcę też zachęcić innych: jeśli zmagacie się z problemami, zróbcie sobie przysługę. Zróbcie sobie przerwę, przestańcie być dla siebie tacy surowi. Ludzie zawsze mi powtarzali, żebym nie była dla siebie taka surowa, a ja tak naprawdę nie wiedziałam, co to znaczy" - dodała Barker.