Rok numerologiczny 2022 rozpocznie się 7 września, tuż po nowiu Księżyca w Pannie. Będzie niczym wejście w zupełnie nowy rozdział, przynoszący ulgę po ostatnich dwóch latach. W kolejnych tygodniach zaczniemy odczuwać jego wyjątkową aurę. Zapowiada się obiecująco, w porównaniu do przebytych 12 miesięcy. Stary cykl pełen zmian nareszcie dobiegł końca. Świadczy o tym suma liczb roku 2022, dająca wibrację numer 6 (2+0+2+2=6). Ta szczególna liczba przypomni nam o naszych największych pragnieniach. Teraz powinniśmy zrobić wszystko, co możemy, żeby zapewnić sobie wymarzony byt. Pora stworzyć życie, z którego jest się dumnym pod koniec dnia. Szóstka sprzyja osiąganiu radości i szczęścia. Obdarza miłością, spełnieniem, harmonią, bezpieczeństwem oraz ważnymi wskazówkami. 

Nowy rok numerologiczny 2022 - wibracja 6

Horoskop numerologiczny 2022 podpowiada, że w tym roku czekają nas wspaniałe rzeczy. Powinniśmy być na nie gotowi i je przyjąć. Liczba 6 to ucieleśnienie serca. Reprezentuje bezwarunkową miłość, empatię, matczyną troskę czy uzdrawianie. Emanuje potężną, współczującą siłą i ciepłym światłem nadziei. Zachęca duszę do służenia innym. Błyszczy we wszelkiego rodzaju partnerstwach. Szóstka sprawia, że kochankowie czują się swobodnie w swoim towarzystwie. Daje opiekę, zaufanie oraz szczerość w wyrażaniu uczuć. Zacieśnia więzi. Pomaga zbudować solidne fundamenty rodzinne. 

Nów Księżyca w Pannie - co przyniesie? >> 

Przeznaczenie osób naznaczonych drogą życia numer 6 polega na budowaniu wymarzonego domu. 

W twoim otoczeniu pojawi się wiele znaków, które wskażą ci kierunek, w jakim powinnaś podążać. Nie ignoruj ​​ich. Użyj tych wskazówek, aby wydobyć z siebie największy potencjał. Nic, co dzieje się w twoim życiu, nie jest wynikiem przypadku. Wszystko ma swój boski powód. Numer 6 w 2022 roku to znak, że masz pozwolić sobie na lepsze życie. Odkrywaj nowe umiejętności, a przyspieszysz swoją drogę do celu. Nie czuj się komfortowo, mając niewiele, kiedy możesz osiągnąć więcej. Ten rok jest rokiem realizacji, wspieranym przez pozytywne energie. Przyjmij optymistyczną postawę. Unikaj ludzi, którzy się poddają, gdy sprawy stają się trudne. Pozostań wierna sobie i kontynuuj swoją ciężką pracę. Jeśli zaufasz swoim talentom, otworzy się przed tobą wiele nowych drzwi. 

Numer sześć kieruje energię uzdrawiania tam, gdzie najbardziej jej potrzebujemy. 

Rok o wibracji 6 daje pewność co do przyszłości. Pracuj nad stworzeniem solidnych fundamentów dla siebie i swoich bliskich. Podążaj za głosem serca. Pomagaj innym. To również rok sprzyjający dbaniu o zdrowie. Odporność po ostatnich dwóch latach może być niska. Czas poprawić nawyki żywieniowe, zacząć ćwiczyć, pić więcej wody oraz przyjmować właściwe suplementy. Szóstka chce, abyśmy zadbali o siebie w sposób odpowiedzialny. Warto wykonać szczegółowe badania, żeby dotrzeć do źródła problemu. W kolejnych miesiącach funkcjonowanie ciała powinno stać się naszym priorytetem. 

Szóstka daje poczucie bezpieczeństwa zarówno w miłości, jak i finansach.

Pieniądze nie powinny być problemem w 2022 roku. Warto inwestować w kolejne biznesy i projekty, które mogą zapewnić zyski. Poszukajmy wsparcia w drugiej połówce. Doceńmy czas spędzany razem. Szóstka to najlepszy rok dla rodziny, małżeństwa, potomstwa lub rozpoczęcia nowego związku. W tym roku single spotkają swoje bratnie dusze. Jeśli potrzebujesz kogoś w swoim życiu, nie wahaj się tego manifestować. Obejmij miłość i wpuść jej magię do swojej codzienności.

Numer 6 jest niczym ramię, na którym można się oprzeć. 

Szóstka radzi, żeby zawsze myśleć pozytywnie, nawet w obliczu negatywności. Nie pozwól, żeby złe doświadczenia spowodowały, że się poddasz. Masz wszystko, czego potrzeba, aby przezwyciężyć trudności. Skup się na swoich priorytetach. Niech rok 2022 będzie pełen wielkich sukcesów i błogosławieństw, które osiągniesz dzięki wyzbyciu się strachu. Inspiruj innych do tego samego. Prognoza numeru 6 przepowiada, że ciężka praca zostanie nagrodzona. 

Numerologia 2021- oblicz swój rok osobisty

Żeby poznać szczegółową prognozę na ten rok, która odnosi się do twojego życia, powinnaś obliczyś swój rok osobisty. Lata osobiste to w numerologii cykl życia człowieka trwający 9 lat. Gdy ostatni cykl dziewiąty dobiega końca, zaczyna się ponownie pierwszy i tak dalej. Każdy rok osobisty przynosi ze sobą inne wydarzenia czy rozterki duchowe. Warto wiedzieć, w którym roku aktualnie się znajdujesz, by przygotować się na to, co może się stać, lub zaplanować coś bardzo ważnego. Ta wiedza pomaga pewniej myśleć o przyszłości i podejmować właściwe działania. Dzięki niej dowiesz się, na czym się skupić, czego unikać, kiedy masz szansę poznać swoją miłość, założyć rodzinę, osiągnąć sukces, albo po prostu przeczekać burzę. 

Rok osobisty to twoja indywidualna przepowiednia na nowy rok. 

Nowy rok numerologiczny zaczyna się z początkiem każdej jesieni, toteż do swojej daty urodzenia dodajemy już rok, który kalendarzowo rozpocznie się dopiero w styczniu. Każdy rok posiada własną wibrację. Może się okazać, że w roku 2022 o wibracji 6 znajdziesz się w 9 roku osobistym. Sprawdź, co to dla ciebie oznacza >>

Twój horoskop numerologiczny na 2022 rok >>