Po długich miesiącach oczekiwania w końcu możemy napisać, że film "Little Women"/"Małe kobietki" doczekał się swojej premiery. Niestety produkcja trafi na razie tylko do kin amerykańskich, w Polsce zostanie zaprezentowana dopiero pod koniec stycznia przyszłego roku. Z tej okazji w Nowym Jorku zorganizowano premierę tytułu z udziałem całej obsady. Słynnych gości nie zaproszono do kina, tylko do słynnego Musem of Modern Art. Na takim wydarzeniu nie mogło zabraknąć gwiazd. Na dodatek, już wiemy, że "Małe kobietki" mają szanse na pierwsze nagrody. Film otrzymał już dziewięć nominacji do Critics' Choic Awards - powalczy w takich kategoriach jak "najlepszy film", "najlepszy reżyser", "najlepsza aktorka", "najlepsza aktorka drugoplanowa", "najlepszy scenariusz adaptowany", "najlepsze kostiumy", "najlepsza scenografia", czy "najlepsza ścieżka dźwiękowa". Na razie wszyscy komentują nowojorską premierę i to z dwóch powodów - kreacji gwiazd oraz... dowcipów Timothée Chalameta!

Timothée Chalamet wcieli się w ikonę muzyki! 24-latek zagra Boba Dylana >>

Rozbawiony Timothée Chalamet i Emma Watson w zaskakującej sukni na premierze "Little Women"/"Małe kobietki"

Greta Gerwig i Timothee Chalamet na premierze filmu "Małe kobietki"

Złoty chłopiec Hollywood, czyli Timothée Chalamet, tym razem nie pozował grzecznie fotoreporterom tylko świetnie się bawił strojąc sobie żarty. Nagrywał śmieszne filmiki, a nawet bawił się w "photobombing" (chodzi o "psucie" komuś ujęcia, czyli celowe pojawienie się w kadrze w momencie robienia zdjęcia), gdy reżyserka Greta Gerwig stała na ściance. Te fotografie są już hitem w internecie, a fanki aktora nie mogą wyjść z podziwu, że ich idol jest tak "wyluzowany". 

Na prezentacji filmu "Little Women"/"Małe kobietki" nie zabrakło też ciekawych stylizacji. W końcu w obsadzie znalazły się dwie aktorki, które rokrocznie trafiają na listy najlepiej ubranych gwiazd. Chodzi oczywiście o Saoirse Ronan i Emmę Watson. Blondynka wybrała na tę okazję elegancką suknię Gucci nawiązującą do czasów wiktoriańskich, za to Brytyjka zdecydowała się na dość zaskakujący wybór. Przyzwyczajeni jesteśmy do romantycznych, ale i eleganckich looków Watson. Na nowojorskiej premierze Emma pojawiła się w sukni Balenciaga, do której dobrała aksamitne buty za udo. Czy to był dobry wybór? Internauci są podzieleni.

Emma Watson lansuje kontrowersyjny trik stylizacyjny, dzięki któremu odkryjecie zupełnie nowe oblicze długich sukienek ze swojej szafy>>

Emma Watson na premierze filmu "Little Women"/"Małe kobietki"

Gwiazdy filmu "Little Women"/"Małe kobietki": Emma Watson, Florence Pugh, Eliza Scanlen oraz Saoirse Ronan.

"Małe kobietki": film na podstawie bestsellerowej powieści. O czym jest?

Twórcy pracujący w Hollywood kolejny raz biorą się za znaną wszystkim historię i tworzą nową wersję filmu z gwiazdami kina młodego pokolenia. Tym razem chodzi o "Małe kobietki" (po ang. "Little Women"),  amerykańską powieść autorstwa Louisy May Alcott z 1868 roku. Słynna powieść już kilka razy trafiła na srebrny ekran, co więcej, nagrano nawet serial. Najbardziej znana ekranizacja powstała w 1994 roku, a główne role otrzymali wtedy Winona Ryder, Susan Sarandon, Gabriel Byrne, Claire Danes, Christian Bale oraz Kirsten Dunst. Słynna adaptacja w reżyserii Gillian Armstrong była nominowana do Oscarów w trzech kategoriach, w tym dla najlepszej aktorki pierwszoplanowej. A o czym jest książka?

"Ameryka, lata 60. XIX wieku. W domostwie zwanym Orchard House od pokoleń mieszka rodzina Marchów. Pod nieobecność ojca walczącego w wojnie secesyjnej, opiekę nad czterema córkami sprawuje samodzielnie ich matka, Marmee. Kobieta wyprzedza swoją epokę, wpajając dziewczynkom ideały wolności i namawiając je, by znalazły własną drogę w życiu. Córki pani March - stateczna Meg, żywa jak iskra Jo, nieśmiała, uzdolniona muzycznie Beth i nieco przemądrzała Amy - starają się, jak mogą, by urozmaicić swoje naznaczone ciągłym brakiem pieniędzy życie, chociaż boleśnie odczuwają nieobecność ojca. Bez względu na to, czy układają plan zabawy czy zawiązują tajne stowarzyszenie, dosłownie wszystkich zarażają swoim entuzjazmem. Poddaje mu się nawet Laurie, samotny chłopiec z sąsiedniego domu, oraz jego tajemniczy, bogaty dziadek."

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Emma Watson (@emmawatson) Gru 5, 2019 o 11:16 PST