W Londynie, a dokładnie w Curzon Mayfair odbył się przedpremierowy pokaz "The Gentlemen", który trafi do kin już 14 lutego w Polsce. Akcja filmu opowiada o brytyjskim baronie narkotykowym, Mickey'u Pearsonie (w tej roli Matthew McConaughey), który usiłuje sprzedać swoje wartościowe imperium dynastii miliarderów z Oklahomy. Na pokazie nie zabrakło Rosie Huntington-Whiteley oraz jej narzeczonego, Jasona Stathama. Para zjawiła się na tym wydarzeniu, aby wesprzeć swojego przyjaciela, Guya Rutchiego (reżysera owego filmu).

Rosie Huntington-Whiteley w eleganckiej, ale zarazem zmysłowej stylizacji na premierze filmu "The Gentlemen"

Na tę okazję modelka wybrała elegancki i ponadczasowy czarny total-look. Jej stylizacja składała się z dopasowanego body z ozdobnymi wykończeniami na ramionach od marki Cushnie, dostępnego w cenie ponad 2 100 zł oraz spodni wykonanych z włoskiej skóry z wysokim stanem, które pięknie okalały sylwetkę i sprawiły, że jej nogi wyglądały na jeszcze bardziej smukłe. Spodnie pochodzą z kolekcji Resort 2020 od włoskiego domu mody Bottega Veneta i kosztują blisko 12 500 zł. Klasyczny i uniwersalny look 32-letniej Brytyjki uzupełniły sandałki na szpilce marki Femme - te buty sprawiły, że cały outfit zdecydowanie zyskał na lekkości. Kolorystycznym przełamaniem stylizacji była ręcznie polerowana, mosiężna kopertówka w kształcie półksiężyca. Konstrukcja ta nadała świeżego podejścia do klasyki, tworząc odrobinę ekstrawagancji w stylistyce. Puzderko można kupić na stronie bottegaveneta.com w cenie prawie 14 000 zł. Oczywiście nie mogło zabraknąć na palcu pierścionka zaręczynowego zaprojektowanego przez Neila Lane, który kosztował, bagatela, blisko 1,5 miliona zł. Pierścionek dodał stylizacji oszałamiającego, wieczorowego blasku.

Rosie Huntington-Whiteley jest zwolenniczką filozofii polegającej na tym, aby nie gonić za trendami, ale inwestować w klasykę, która zawsze wygląda bezbłędnie i doskonale.