Romee Strijd spodziewa się drugiego dziecka!

Baby boom w świecie gwiazd nadal trwa. Niedawno swoje pierwsze dziecko powitała na świecie Rihanna, a modelka Adriana Lima jest w zaawansowanej ciąży i już niedługo urodzi. Teraz dobrą nowiną podzielił się inny Aniołek Victoria’s Secret - Romee Strijd. Holenderska piękność ogłosiła, że spodziewa się swojego drugiego dziecka. Wraz ze swoim partnerem - Laurensem van Leeuwenem, wychowuje już niespełna 2-letnią córeczkę Mint.

Romee Strijd pokazała urocze zdjęcie na Instagramie

O swojej ciąży modelka poinformowała na swoim Instagramie, umieszczając urocze, rodzinne zdjęcie.

„Wkrótce będziemy czteroosobową rodziną. Nie mogę się doczekać” - podpisała zdjęcie Romee.

Pod zdjęciem pojawiło się mnóstwo komentarzy z gratulacjami. Wyrazy wsparcia okazała parze m.in. Paris Hilton, Sara Sampaio, czy Taylor Hill. Jak na razie para nie zdradziła szczegółów związanych z ciążą. Nie wiemy w którym miesiącu jest modelka, a co za tym idzie, nie wiemy kiedy urodzi. Poza tym modelka i Laurens van Leeuwen nie ujawnili, jakiej płci będzie ich dziecko, ani na jakie imię się zdecydowali.

Romee Strijd i Laurens van Leeuwen - historia związku

Romee i Laurens to młoda para z imponującym stażem. Modelka i jej partner są razem od ponad 10 lat! Na początku tego roku para postanowiła się zaręczyć. W 2020 roku ogłosili, że spodziewają się swojego pierwszego dziecka. Była to dla nich świetna wiadomość, ponieważ para zmagała się z problemami z bezpłodnością - Romee przez kilka lat chorowała na zespół policystycznych jajników (PCOS), który zaburzał wydzielanie jej hormonów.