Rodzina królewska: urodziny księcia Louisa

Rodzina królewska świętuje dziś urodziny księcia Louisa, jednego z najmłodszych członków słynnego brytyjskiego klanu. Chłopiec, który urodził się 23 kwietnia 2018 roku w Londynie, skończył właśnie 5 lat. Dokładnie o tej porze te kilka lat temu royalsi po długiej publicznej nieobecności księżnej Kate (tak jak w trakcie poprzednich ciąż, cierpiała ona na "niepowściągliwe wymioty ciężarnych", które dotyczą dotyczy 0,3–2% kobiet w ciąży i są bardzo uciążliwe), ogłosili radosną nowinę. Jeszcze w dniu porodu, zgodnie z tradycją, księżna i książę Walii zapozowali fotoreporterom przed drzwiami szpitala z nowonarodzonym dzieckiem. 

Od tego momentu ekspresowo minęło już pół dekady, a mały Louis rośnie jak na drożdżach. Chłopiec jest piątym pretendentem do brytyjskiego tronu i rozkochał w sobie Brytyjczyków swoim zadziornym temperamentem. Tak właśnie było na przykład podczas ostatniego Platynowego Jubileuszu królowej Elżbiety II, gdzie chłopiec podziwiał show na widowni z rodziną. Szybko okazało się, że nie może usiedzieć w miejscu i jest znudzony. Paparazzi przyłapali go na popisywaniu się energicznym tańcem i zabawnymi minami czy nawet na bieganiu między krzesełkami od księżnej Kate do księcia Williama.

Matthew McConaughey i Woody Harrelson twierdzą, że ​​mogą być biologicznymi braćmi! Harrelson chce zrobić testy DNA>>

Teraz w sieci pojawiły się nowe fotografie małego księcia, które idealnie oddają jego beztroski charakter. W opublikowanym na oficjalnym Instagramie @princeandprincessofwales wpisie możemy podziwiać zdjęcia autorstwa Millie Pilkington, na których Louis (w błękitnym swetrze i krótkich spodenkach) siedzi rozbawiony na taczce wypełnionej świeżo ściętą trawą, którą pcha jego mama. W galerii znajduje się też nowy portret uśmiechniętego kilkulatka.

"Ktoś jutro kończy 5 lat... Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin dla księcia Louisa" napisali wczoraj jego rodzice. Fani rodziny królewskiej od razu spieszyli z własnymi życzeniami i gratulacjami. Zauważyli też, że chłopiec jest bardzo podobny do Kate Middleton, a nawet własnego dziadka ze strony mamy. "Te zdjęcia są takie piękne! Życzymy wszystkiego najlepszego z okazji 5 urodzin naszemu wielkiemu księciu Louisowi. Mam nadzieję, że będzie miał super zabawny dzień w otoczeniu rodziny i przyjaciół! Wszyscy cię kochamy" można przeczytać w sekcji komentarzy. Przyłączamy się do życzeń oraz zastanawiamy się przy tym - jak ten czas szybko zleciał?

Czemu Meghan Markle odmówiła przyjazdu na koronację i jaka będzie rola księcia Harry'ego podczas uroczystości?>>