Roczny horoskop 2022: co nas czeka?

Minął kolejny rok, który nieco stopił się z tym poprzednim. Lata 2020-2021 służyły duchowemu przebudzeniu i przyspieszeniu naszej ścieżki przeznaczenia. Chociaż było nam ciężko, teraz nadszedł czas, aby odebrać nagrodę za swoje trudy. Czego najbardziej wyczekujesz w nowym roku? Co znajduje się na twojej liście życzeń? Roczny horoskop 2022 przewiduje dla nas owocny czas, lecz nadal wymaga wytężonej pracy. Zwłaszcza że rozpocznie go nów w Koziorożcu i wsteczna koniunkcja Wenus z Plutonem w tym samym znaku zodiaku. Jeśli ktoś lub coś nieoczekiwanie pojawi się w twoim życiu, potraktuj to jako wskazówkę z kosmosu. Wszystko dzieje się z jakiegoś powodu. Zachodzące ważne zmiany będą nadawać ton kolejnym miesiącom. 

Horoskop 2022 napawa nadzieją na lepszą przyszłość po ostatnich dwóch latach chaosu. 

Wenus to planeta miłości, finansów, przyjemności oraz systemów wartości. Jednak przechodząc przez Koziorożca, priorytetowo traktuje cele osobiste i zawodowe. Żywioł ziemi sprawia, że bogini woli inwestować w coś, co będzie trwałe. Kiedy w swoim cyklu wstecznym połączy się z Plutonem, wywoła wielkie zmiany na skalę globalną. Sprawdź, który dom astrologiczny należy do Koziorożca w twoim wykresie urodzeniowym, ponieważ w tym właśnie miejscu zostaniesz wezwana do głębokiej refleksji lub ponownej oceny. Wenus jest kluczowym graczem w astrologii 2022 roku. Dodatkowo księżycowy Węzeł Północny przesunie się do jej podopiecznego, Byka, a Węzeł Południowy przejdzie przez rządzonego Plutonem Skorpiona.

Wenus i Jowisz w tym roku zagrają pierwsze skrzypce. 

Co nas czeka w 2022 roku? Jowisz, władca szczęścia, obfitości i fortuny, powędruje do swoich ukochanych Ryb. Ten przyjemny aspekt astrologiczny stworzy surrealistyczne tło dla nadchodzących wydarzeń. Zostaniemy zachęceni do częstszego korzystania z naszych wewnętrznych instynktów i pielęgnowania współczucia wobec siebie nawzajem oraz całej planety. Możemy spodziewać się licznych błogosławieństw, które napełnią nas optymizmem. Przekonaj się, jaki będzie nowy rok 2022

Horoskop 2022: Baran

Wkrótce odzyskasz swoją siłę. Rok 2022 rozpocznie się dla ciebie szczęśliwym aspektem Jowisza w Rybach. To niebiańskie połączenie najbardziej wpłynie na twój dziewiąty dom ekspansji i sekretny dwunasty dom zamknięcia. Odpocznij, kiedy tylko tego potrzebujesz. Zaserwuj sobie odprężający czas w spa lub udaj się na duchowe poszukiwanie siebie za granicą. Los da ci okazję, aby zwolnić tempo i rozwinąć się w sferach, które do tej pory były zaniedbane. Dodatkowo Jowisz wejdzie do znaku Barana 10 maja, dając ci potężny zastrzyk motywacji. Po raz pierwszy od ponad dekady planeta szczęścia rozpali twój płomień. Z kolei zaćmienia w Byku i Skorpionie zaktywują twój drugi dom komfortu, abyś mogła osiągnąć stabilność. Położysz duży nacisk na tematy związane z twoim poczuciem bezpieczeństwa. Skupisz się na swoim dobytku oraz budowaniu solidnych fundamentów. Zostaniesz też wezwana do uwolnienia się od przestarzałych wzorców, które już ci nie służą. Zmiana zajdzie na twoim polu inwestycji oraz najważniejszych partnerstw. 

Horoskop 2022: Byk

Nie bój się polegać na swoich partnerstwach. Jowisz, niebiański władca twojego ósmego domu wspólnych zasobów i wspólnych przedsięwzięć, odnowi twoje poczucie przynależności na świecie. Razem z drugą połówką otrzymacie ekscytujące możliwości w 2022 roku. Otwórz się więc na nowe początki. Twoje życzenia, marzenia i wierzenia również wysuną się na pierwszy plan. Miej zaufanie do magii Wszechświata, szykującej dla ciebie wiele niespodzianek. Podczas retrogradacji w Koziorożcu poszerzy się twoja świadomość w obszarze misji i wędrówki twojej duszy. Otrzymasz jasny wgląd w swoje talenty. Podświadomie będziesz wiedzieć, dokąd zmierzać, a z czego zrezygnować. Najwyższy czas, abyś zaczęła traktować siebie priorytetowo. Tegoroczna seria zaćmień zaktywuje również twój siódmy dom poważnych relacji. Zostaniesz wezwana do zamknięcia starych wątków miłosnych. Uwolnisz się od tego, co już nie ma w interesie twojego wyższego dobra. 

Silna pozycja Wenus i zaćmienia w Byku z podwójną siłą wesprą twoje działania. 

Horoskop astrologiczny 2022 - pełna prognoza >>