Lewandowski nie zwalnia w odnoszeniu kolejnych sukcesów, a na równi z jego osiągnięciami sportowymi i nagrodami (puchary Ligi Mistrzów, mistrzostwo i Puchar Niemiec, Superpuchary Europy i Niemiec, piłkarz roku FIFA etc) pojawiają się kolejne kontrakty reklamowe. Sportowiec ma na swoim koncie już między innymi wspólprace z Huawei, Gilette, Puma, Head&Shoulders, a teraz zostaje twarzą sportowej firmy odzieżowej 4F (tej samej, z którą pracuje już od jakiegoś czasu Anna Lewandowska). 

"Dumnie dołączam do zespołu 4F. Śledźcie ich na Instagramie i czekajcie na więcej informacji o nadchodzącej kolekcji RL9 x 4F" napisał na swoim Instagramie Robert Lewandowski. Jego żona, trenerka Anna Lewandowska, również podała dalej tę wiadomość: "Mój mąż @_rl9 nowym ambasadorem @4f_official. Witamy w teamie! Uwielbiam to, że czasem możemy też razem pracować i znajdujemy pola, na których działamy wspólnie. W tym roku w 4F znajdziecie zaprojektowaną, najnowszą kolację by Ann oraz kolekcję by RL9"

Anna Lewandowska zaprojektowała kolekcję treningową dla 4F. Mamy nowe zdjęcia z kampanii>>

Zawodnik Bayernu Monachium nie tylko podzielił się z fanami tą nowiną, ale też pokazał klip promujący jego współpracę z marką. Jej efekty zobaczymy już niedługo.