De Niro został po raz siódmy ojcem 

Jak się okazało dziewczyną aktora jest trenerka sztuk walki, którą poznał na planie filmu "Praktykant". Tiffany Chen i de Niro spotykają się od 2021 roku, ale dotychczas unikali oficjalnych wyjść i afiszowania się związkiem. Zrobiło się o nich głośno w związku z nowo narodzonym dzieckiem 79-letniego aktora, co De Niro spontanicznie ujawnił podczas wywiadu. Podczas rozmowy z Gayle King padło pytanie czy kolejne potomstwo było w planach "Tak. To dziecko jest planowane” - odpowiedział Robert. Prowadzący wywiad podsumował, że aktor i jego partnerka chcieli tego dziecka i są bardzo szczęśliwi z powodu przyjścia na świat Gii Virginii Chen-De Niro. 

O życiu prywatnym utalentowanego Amerykanina nie mówi się dużo. De Niro zawsze bardzo dbał o swoją prywatność i stronił od tego, by trafiać do nagłówków gazet. Jego życie miłosne było jednak dosyć skomplikowane. Odtwórca kultowej roli w "Taksówkarzu" ma bowiem siódemkę dzieci z czterema różnymi kobietami. Pierwsza dwójka pochodzi z małżeństwa z Diahnne Abbott, bliźniaki urodziła jego kolejna partnerka Toukie Smith, natomiast najmłodsze po Gii rodzeństwo to owoc związku z ostatnią żoną Grace Hightower. 

Getty Images / Stephane Cardinale - Corbis

Rober de Niro i Tiffany Chen w Cannes

W miniony weekend para zadebiutowała na czerwonym dywanie festiwalu filmowego w Cannes. Pojawili się na premierze filmu Martina Scorsese, "Killers of the Flower Moon". Utalentowany reżyser obsadził w najnowszej produkcji swoich dwóch ulubionych aktorów, Roberta De Niro i Leonardo DiCaprio. Film został okrzyknięty arcydziełem i otrzymał owacje na stojąco podczas pokazu na południu Francji. Na portalu filmowym Rotten Tomatoes zdobył aż 98% pozytywnych opinii, a w mediach i sieci roi się od zachwytów ze strony dziennikarzy i krytyków.  Trwający 3,5 godziny western trafi do kin w październiku. 

Getty Images / Lionel Hahn