Rita Ora i  Taika Waititi

Prawdopodobnie zaczęli się spotykać na początku 2021 roku. W kwietniu Rita opublikowała pierwsze wspólne zdjęcie, które podpisała: „Dobre czasy, wspomnienia, przypadkowe rzeczy na moim telefonie i ci, których kocham”. Wówczas nie było już wątpliwości, że na horyzoncie pojawiła się kolejna gwiazdorska para. Chociaż można ich często zobaczyć na czerwonym dywanie podczas najważniejszych wydarzeń w branży, Rita i Taika zaliczają się do bardzo prywatnych osób i starają się zatrzymać swoją relację dla siebie. Nie można się zatem dziwić, że ślub był wydarzeniem bardzo intymnym i zarezerwowanym wyłącznie dla najbliższych. 

Czy Rita Ora i  Taika Waititi są po ślubie?

Brytyjska piosenkarka promuje właśnie najnowszy singiel "You Only Love Me". W teledysku do utworu Rita zdecydowała się na zabawę konwencją ślubną i potraktowała go jako metaforyczną odpowiedź na plotki dotyczące małżeństwa. "Kiedy pojawiły się pytania czy jesteśmy po ślubie czy nie, uznałam, że pobawię się tymi plotkami w teledysku". Tak też się stało nagranie do najnowszego przeboju gwiazdy, w którym wystąpiły między innymi Kristen Stewart, Lindsay Lohan, Jodie Turner-Smith, Chelsea Handler, Addison Rae, Alexander Stewart i Sharon Stone trafiło do sieci 3 dni temu. I jest ono wizją bardzo chaotycznego ślubu, który prasa porównuje z połączeniem świata "Alicji w krainie czarów'" z "Żonami Stepford". 

Rita stworzyła surrealistyczną wersję ceremonii, by tę prawdziwą zatrzymać wyłącznie dla najbliższych. W wywiadzie dla Heart Radio Breakfast piosenkarka została wprost zapytana czy jest już po ślubie. Odpowiedź była jasna: „Tak. Otóż jesteśmy” - powiedziała Ora-  „Mówią, że wszystko dzieje się z jakiegoś powodu. Oficjalnie znikam z rynku, ludzie!”