Na uroczystości pojawił się mąż Riley Keough, Ben Smith-Petersen, który odczytał list w imieniu aktorki. Co wiemy na temat prawnuczki Priscilly Presley?

Riley Keough, córka Lisy Marie Presley, właśnie urodziła dziecko. Z tego powodu aktorka nie mogła pojawić się na pogrzebie matki

13 stycznia świat obiegła smutna wiadomość o śmierci Lisy Marie Presley. Córka Elvisa miała zaledwie 54 lata - kilka godzin wcześniej gwiazda trafiła do szpitala w stanie krytycznym z powodu zatrzymania akcji serca. Niestety lekarzom nie udało się uratować Amerykanki, a śmierć celebrytki potwierdziła Priscilla Presley. "Z ciężkim sercem muszę podzielić się druzgocącą wiadomością, że opuściła nas moja piękna córka Lisa Marie” – ujawniła Priscilla w rozmowie z magazynem People. Uroczystości pogrzebowe zaplanowano w Graceland (Memphis, Tennessee), słynnej posiadłości Elvisa, która dziś służy za muzeum o muzyku. Rodzina i przyjaciele zebrali się 22 stycznia na nabożeństwie, ale zabrakło na nim najstarszej córki Lisy Marie Presley, Riley Keough. Powód? Aktorka właśnie została mamą i nie mogła pojawić się na tym smutnym wydarzeniu.

33-letnią gwiazdę, która zagrała w nadchodzącym serialu "Daisy Jones & The Six", reprezentował mąż. Ben Smith-Petersen przeczytał list w imieniu Riley:

"Dziękuję za pokazanie mi, że miłość jest jedyną rzeczą, która liczy się w tym życiu. Mam nadzieję, że będę mogła kochać moją córkę tak, jak ty mnie kochałaś, jak kochałaś mojego brata i moje siostry.”

"Dziękuję, że dałaś mi siłę, moje serce, moją empatię, moją odwagę, moje poczucie humoru, moje maniery, mój temperament, moją dzikość, moją wytrwałość. Jestem produktem twojego serca, moje siostry są produktem twojego serca, mój brat jest produktem twojego serca”. 

Ben Smith-Petersen

Riley Keough i Ben Smith-Petersen zostali rodzicami dziewczynki - potwierdził portal TMZ. Rzecznik gwiazdy nie podał, kiedy dziecko przyszło na świat i jak ma na imię. Para jest małżeństwem od 2015 roku. Na ślubie aktorki i kaskadera pojawili się m.in. Kristen Stewart, Cara Delevingne, Zoe Kravitz oraz rodzina Riley. Małżonkowie poznali się na planie filmu "Mad Max: Fury Road" w 2012 roku.

Riley Keough i Ben Smith-Petersen