Rihanna z synkiem. Piosenkarka pokazała, jak wygląda jej dziecko

Rihanna zadebiutowała na TikToku. I to w jakim stylu: artystka opublikowała krótki filmik z przejażdżki samochodem. Nie jest to jednak klimat znany z jej teledysku "Shut Up And Drive", a... spokojna podróż na tylnym siedzeniu z dzieckiem. Piosenkarka zdecydowała się wreszcie pokazać światu swojego 7-miesięcznego synka i zrobiła to na własnych zasadach. Nie poszła do wielkiego magazynu, chociaż pewnie dostawała propozycje sprzedania wizerunku za miliony, nie wystąpiła w telewizji, nie urządziła konferencji prasowej po porodzie. Wrzuciła swobodne naturalne wideo, które wygląda jak najzwyklejsza pamiątka rodzinna i to je opublikowała z myślą o swoich fanach.

Rihanna jak z lat 90. Piosenkarka wybrała najmodniejszą sukienkę sezonu i kontrowersyjny makijaż>>

Na TikToku widać pociechę jej i ASAPa Rocky'ego, która śmieje się do nagrywającej go mamy i próbuje zabrać telefon, żeby się nim bawić. W tle słychać zachwyconą RiRi, która mówi do synka.

@rihanna

hacked

♬ original sound - Rihanna

Przypomnijmy, że Rihanna i ASAP Rocky zostali rodzicami 13 maja. Oboje pilnie strzegą swojej prywatności i do tej pory nie zdradzili nawet imienia swojego synka, ponieważ chcą zachować jego pierwsze chwile dla siebie. "Jak dotąd cieszyliśmy się normalnym życiem. Wydaje mi się, że stracimy pewny rodzaj wolności zdradzając jego imię" powiedziała RiRi w jednym z ostatnich wywiadów dla Washington Post. Jej partner z kolei na łamach magazynu Dazed opowiadał: "Mam nadzieję, że uda nam się wychować dziecko, które będzie miało otwartą głowę i szerokie horyzonty. Człowieka, który w przyszłości nie będzie nikogo dyskryminował. Nie opisuję teraz świętego - po prostu chcę fajnego dziecka, które ma fajnych rodziców. To piękne, że możemy razem kształtować nową osobę. A takie kwestie, jak różnorodność i tolerancja, zawsze będą zajmować ważne miejsce w naszym domu"

Filmik opublikowany przez piosenkarkę na TikToku to pierwszy i jedyny materiał, na którym widać dziecko muzycznej pary. 

Rihanna w zmysłowej czerwonej sukience polskiej marki. Ten sam model miała na sobie Elsa Hosk>>