Trzeba przyznać, że to była chyba najbardziej spektakularny sposób na ogłoszenie światu ciąży - Rihanna zrobiła to w trakcie finału Super Bowl. Podczas Halftime Show w Arizonie Barbadoska zaśpiewała swoje największe hity i zaskoczyła publiczność czerwonym total-lookiem. Spod rozpiętego kombinezonu gwiazdy wyraźnie widać było zaokrąglony brzuszek - widok ten od razu uruchomił całą lawinę komentarzy w internecie, jeszcze zanim piosenkarka zakończyła koncert. Fani nie mieli wątpliwości, że baby nr 2 jest w drodze - i tę informację potwierdził rzecznik Rihanny, zaraz po zakończeniu show. 

Getty Images

Rihanna jest w drugiej ciąży. Co wiemy dotychczas?

Choć wiadomość o kolejnej ciąży piosenkarki obiegła świat zaledwie kilka godzin temu, już wcześniej można było się spodziewać, że prędzej czy później przeczytamy takiego newsa. Rihanna i A$AP Rocky nie ukrywali bowiem, że chcieliby mieć dużą rodzinę. Para powitała na świecie pierwszego potomka w maju 2022 roku. Podobno artystka i jej partner bardzo dobrze sprawdzają się w roli rodziców. Plotki o ich zamiarach powiększenia rodziny już kilka razy przedostawały się do mediów w ostatnich miesiącach. "Rihanna i A$AP bardzo się kochają i przeżywają razem najszczęśliwsze chwile. Świetnie im się współpracuje przy wychowaniu synka. Rihanna zawsze marzyła o tym, by zostać mamą i jest z tego bardzo dumna. Pragnęłaby mieć więcej dzieci z A$APem w przyszłości" - zdradziło jedno ze źródeł z otoczenia pary w wywiadzie z listopada 2022. 

Co więcej, ujawnienie przez Rihannę ciąży w trakcie Super Bowl Halftime Show 2023 poprzedzone było tajemniczą wskazówką. W jednym z wywiadów gwiazda miała powiedzieć: "Myślę o tym, by zabrać kogoś na scenę, ale nie jestem pewna". Ostatecznie piosenkarka nie wystąpiła z żadną osobą towarzyszącą co jasno wskazuje, że miała na myśli swoje drugie dziecko.

Tutaj obejrzycie cały występ Rihanny: