Spekulacjom na temat imienia pierwszej pociechy sławnego tandemu nie było końca. I trwałoby to zapewne dalej, gdyby nie detektywistyczne zdolności redakcji brytyjskiego tabloidu Daily Mail. To właśnie na łamach tego pisma po raz pierwszy padło hasło „RZA” (czyt. Rizza). Do przewidzenia było, że znani ze swojej ekstrawagancji rodzice nie zdecydują się na nic ani odrobinę mniej nietypowego.

Co istotne, nieszablonowe imię, które zdecydowali się nadać synkowi Rihanna i A$AP Rocky nie jest przypadkowe. 

RZA jest bowiem pseudonimem legendarnego rapera, producenta muzycznego, aktora i autora książek. Robert Fitzgerald Diggs, bo tak brzmi pełne imię artysty, zasłynął także jako założyciel legendarnej hip-hopowej formacji Wu-Tang Clan i grupy Gravediggaz. Drugie imię chłopiec dostał z kolei po ojcu. To Athelston od Rakima Athelastona Mayersa. 

Rihanna i A$AP Rocky pokazali niepublikowane dotąd zdjęcia z obchodzącym pierwsze urodziny synkiem 

Zarówno Rihanna, jak i A$AP Rocky zdają się być ogromnymi fanami słynnej amerykańskiej frmacji. Barbadoska wielokrotnie pokazywała się nawet w ubraniach z wizerunkami członków Wu-Tang Clan. Raper wspomniał o nich także w najnowszym poście instagramowym opublikowanym z okazji pierwszych urodzin synka.

„Dzieci powinny słuchać Wu-Tang. Wszystkiego najlepszego z okazji pierwszych urodzin dla mojego pierworodnego. RZA.” podpisał serię uroczych, niepokazywanych wcześniej rodzinnych zdjęć. 

Na otwierającej album fotografii roześmiany chłopiec pozuje do kamery, podczas gdy w tle widzimy okazujących sobie czułość Rihannę i Rakima. Potem robi się jeszcze bardziej uroczo. Zobaczcie sami: 

Tymczasem całą redakcją dołączamy do życzeń – rośnij duży i szczęśliwy RZA.