Riccardo Tisci, dyrektor kreatywny Givenchy, w ten weekend hucznie obchodził swoje 40. urodziny (które podobno wypadają w piątek, 8 sierpnia). Nie będzie przesadą jeśli jego imprezę zaliczymy do najgorętszych tego sezonu. Na Ibizie, gdzie znajduje się dom duetu fotograficznego Mert & Marcus, prywatnie przyjaciół Włocha, stawiły się największe gwiazdy show biznesu i branży fashion.

Nie zabrakło przyjaciółki i muzy dizajnera – Maricarli Boscono, która często i chętnie pojawia się w reklamach Givenchy. Na party bawił się Kanye West, z którymi Riccardo współpracował np. przy tworzeniu okładki płyty "Watch the Throne". Kanye zagrał zresztą urodzinowy koncert na cześć projektanta. „To najlepszy prezent jaki otrzymałem w życiu” – napisał Tisci o występie muzyka na swoim profilu na Instagramie. Z prezentem stawiła się także Naomi Campbell. Modelka przywiozła dizajnerowi złote słuchawki. Oprócz Naomi na przyjęciu zjawiły się również inne sławy ze świata modelingu: Kate Moss, Natasha Poly, a także model Jon Kortajarena (ostatnio podziwialiśmy go w spocie reklamowym nakręconym przez Penélope Cruz dla Agent Provocateur). Nikogo nie zdziwił fakt, że na hiszpańskiej wyspie bawiła się cała rodzina Kardashianów. Tisci w końcu zaprojektował suknię ślubną dla swojej przyjaciółki Kim, a Kendall Jenner wystąpiła w ostatniej kampanii Givenchy .

Wśród gości byli także Jared Leto, Zac Efron, Anna Dello Russo, Justin Bieber, Ladyfag, Ciara, aktorka Jessica Chastain, Jamie Bochert, Edward Enninful, Johanna Londinium, stylistka Catherine Baba, Josh Quinton, Fabiola Beracasa, Khalil, Derek Blasberg, artystka i fotografka Micol Sabbadini.

Życzymy projektantowi sto lat i nie możemy doczekać się kolejnej kolekcji dla Givenchy!

Riccardo Tisci świętuje 40. urodziny - relacja Instagram - GALERIA >>