Bez względu na to, czy wieczór wolicie spędzić we własnych czterech ścianach z ulubionym magazynem i filiżanką herbaty, czy spotykając się z przyjaciółmi na mieście, Wasza skóra wymaga specjalistycznej nocnej pielęgnacji. Jakiej? Między innymi dokładnego demakijażu, który "wymiecie" ze skóry resztki makijażu i kurz, odświeżającego oczyszczania i wreszcie kosmetyków pielęgnacyjnych (serum, koncentrat, krem do twarzy i pod oczy to absolutna podstawa). Jak podkreślają przedstawiciele Estée Lauder"Skóra, tak jak i całe nasze ciało inaczej funkcjonuje w dzień, a inaczej w nocy, w dzień potrzebuje ochrony, a w nocy potrzebuje wsparcia przy regeneracji. Dlatego konieczne jest używać kosmetyków dobranych do pory dnia, i na noc używać specjalnej pielęgnacji na noc".

Dopiero z tak wypielęgnowaną cerą noc należy do Was - pójdziecie spać, a może nałożycie kultowy Double Wear i będziecie tańczyć do białego rana? 

Estée Lauder jest ekspertem nocnej pielęgnacji, dlatego zostawia skórę odżywioną, wzbogaconą o składniki aktywne i odmłodzoną. Jak wykonać wieczorny rytuał, który polecają eksperci marki? Wystarczy, że będziecie trzymać się kilku prostych kroków - znajdziecie je w naszym wideo i poniżej.

Pielęgnacja nocna Estée Lauder - krok po kroku

1. Zacznij od demakijażu. Potrzebny będzie ADVANCED NIGHT REPAIR Micro Cleansing Balm. Produkt nałóż na opuszki palców i rozetrzyj go w dłoniach. Wykonaj delikatny masaż twarzy, nie zapominając o oczach. Kosmetyk usuń za pomocą ręcznika.

2. Kolejny produkt od Estée Lauder to PERFECTLY CLEAN LOTION. Wlej kilka kropli na dłoń. Następnie delikatnie wklep je w twarz, a na koniec dociśnij dłonie do twarzy. 

3. Pora na kultowy ADVANCED NIGHT REPAIR SERUM od Estée Lauder. Wykonaj ruch imitujący kształt serca. Powtórz czynność 3 razy. 

4. Następnie nałóż ADVANCED NIGHT REPAIR INTENSE RESET CONCENTRATE. Wykonaj ruch imitujący kształt serca. Powtórz czynność 3 razy. 

5. Kolejny krok to krem REVITALIZING SUPREME NIGHT+. Ponownie wykonaj ruch imitujący kształt serca. Powtórz czynność 3 razy. 

6. Na koniec krem pod oczy, czyli ADVANCED NIGHT REPAIR SYNCHRONIZED EYE CREAM. Nałóż go opuszkami palców i wykonaj masaż wokół oczu. 

To koniec naszego rytuału pielęgnacyjnego. Proste, prawda? Teraz możesz pójść spać albo... zrobić makijaż i wyjść na miasto! 

1. Na wieczór idealny będzie podkład DOUBLE WEAR STAY-IN-PLACE MAKEUP od Estée Lauder. Fluid nałóż pędzlem - krótkimi ruchami od środka twarzy na zewnątrz. 

2. Niedoskonałości ukryjesz za pomocą korektora DOUBLE WEAR INSTANT CONCEALER. Nałóż kilka kropli. Rozetrzyj je delikatnie pędzlem, również na ruchomej powiece. Na koniec wklep pozostałości produktu. 

3. Czas na puder DOUBLE WEAR COMPACT POWDER. Tym razem użyj pędzla zamiast aplikatora. Omieć nim delikatnie twarz. 

4. Bronzer BRONZE GODDES - BRONZE POWDER nałóż imitując literę "E". Pamiętaj o podkreśleniu środowej części. Tuż pod kością policzkową. 

5. Nie zapomnij o ustach. Najpierw nałóż BALSAM COLOR ENVY LIP BALM

6. Objętość ust nadasz przy pomocy błyszczyka PURE COLOR ENVY LIP VOLUMIZER

7. "Modelowanie" powiek wykonaj za pomocą palety EYESHADOW PALETTE nr 5 "Fierry Saffron"

8. Oko podkreśl kredką DOUBLE WEAR EYE PENCIL Nr 2 "Coffee". Kreskę narysuj wzdłuż linii rzęs, a następnie rozetrzyj ją pędzelkiem.

9. Ciemniejszy cień aplikuj półokrągłym ruchem na górnej części powieki. 

10. Następnie użyj tuszu do rzęs SUMPTOUS EXTREME MASCARA.

11. Ostatni krok to błyszczyk podkreślający i nasycający kolor ust, czyli ENVY KISSABLE Nr 420 "Rebellious Rose"

Na koniec możesz się spryskać ulubionymi perfumami i... gotowe. Oto cały sekret nocnej pielęgnacji Estée Lauder!