Reese Whiterspoon ma na koncie wiele pamiętnych ról. Od kultowej „Legalnej blondynki” aż po ostatnie „Wielkie kłamstewka” – należy do grona najbardziej rozchwytywanych aktorek w branży. Jednak z jej słów wynika, że największą radość sprawia jej łączenie kariery zawodowej z wychowywaniem dzieci. „To wymaga wielu kompromisów... To, co sprawia, że wstaję rano z łóżka w niedzielę, to nie są filmy ani moja praca, to moje dzieci” – mówiła w programie Drew Barrymore. „Bycie mamą jest świetne, to wspaniała część mojego życia”.

Gwiazda i jej były partner, kolega po fachu Ryan Phillippe, doczekali się dwójki pociech. Najstarsza Ava ma już 23 lata, a Deacon ma za sobą 19. urodziny. Z kolei najmłodsze dziecko (syna Tennessee Jamesa ze związku z Jimem Tothem) przyszedł na świat 10 lat temu. Spełniona mama chętnie pokazuje swoich najbliższych na zdjęciach i informuje fanów o ważnych wydarzeniach z życia rodzinnego. Tym razem umieściła na Instagramie uroczy post poświęcony środkowemu dziecku. Co napisała o swoim nastoletnim synu?

Reese Witherspoon i Ryan Phillippe świętują 19. urodziny syna Deacona

Wyjątkowa publikacja zaczęła krążyć po sieci wczoraj, dokładnie dzień po 19. urodzinach Deacona Phillipe'a. Uroczy post składa się z dwóch zdjęć. Na jednym z nich widzimy kilkuletniego chłopca w szarym kapeluszu, na drugim uśmiechniętego młodego mężczyznę. Reese opatrzyła fotografie podpisem, w którym nie szczędzi nastolatkowi komplementów. „Wiele urodzinowej miłości dla Deacona! To chłopak o najradośniejszej energii, niekończącym się zapale, ogromnej ambicji i talencie. I największym sercu na świecie. Nie mogłabym być z Ciebie bardziej dumna. Kocham Cię, D!”.

Znajomi z planu filmowego zostawili pod postem wiele życzeń dla jubilata. Wśród nich znalazły się Kate Hudson, Mindy Kaling i Gwyneth Paltrow, która doceniła urodę chłopaka humorystycznym komentarzem: „What a babe”. Ojciec 19-latka postanowił uhonorować syna na instagramowym stories. Aktor udostępnił kilka zdjęć nastolatka, zapewnił, że tęskni za swoim synem i chciałby spędzić ten urodzinowy dzień u jego boku.

Deacon jest świeżo upieczonym absolwentem liceum, który postanowił iść w ślady swoich rodziców i pracować w branży rozrywkowej. Na ekranie zadebiutował w trzecim sezonie serialu Netfliksa „Never Have I Ever”. 19-latek próbuje również sił jako producent muzyczny. Pasję do muzyki odziedziczył po ojcu.

Kiedyś słuchałem radia z moim tatą w samochodzie i nagle uświadomiłem sobie, że tworzenie muzyki to nie tylko bycie wokalistą, czasem to produkcja wpływa najmocniej na odbiór utworu. Zapytałem tatę, jak to wszystko działa, a on nauczył mnie tego, co sam umiał” – tłumaczył w rozmowie z magazynem „Interview”.

W 2020 roku światło dzienne ujrzał jego singiel „Long Run”. Reese Whiterspoon promowała twórczość syna w sieci przy pomocy zabawnego wideo.